Ritsikas Rita

Ritsikas Rita
Nimi:Ritsikas Rita
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanu
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Ritsikas otsib armastavat perekonda!
Ritsikas on hoiukodus juba suureks kassineiuks sirgunud. Jätkuvalt vallutab ta graatsiliselt kõik kapikõrgused ja peseb igapäevaselt hoolikalt oma poolpikka kaunist karva vahepeal igatsevalt ukse poole kiigates, et ehk on just täna see päev, kui tal lubatakse transpordipuuri ronida ja päris oma koju sõita.

Ritsikas vallutaks hea meelega ka oma pererahva südame... Kuid oma perekonda pole tal kunagi olnud. Ritsika päästis tänavaelust Pesaleidja Tõrva hoiukodu, kus ta tänaseni sirgunud on.
Ta armastab paisid ning süleaega, mida suure hoiuperekonna perenaine pakkuda jaksab, kuid võõraid inimesti ta veel esialgu pelgab. Ega Sinagi ju istuks kohe võõrale inimesele sülle, enne võiks koos mõne konservi nosida ja natuke mänguhiirt taga ajada..
.
Ritsikas on lõbus ja energiline kaunitar, kes näitaks Sulle hea meelega, kui kiiresti ta jookseb ja kui graatsiliselt mängupaela taga ajab. Esmalt natuke eemalt, kuid juba varsti natukene lähemalt, kuniks ühel päeval julgeb ta Sullegi kurrudes uksele vastu tulla ja Sind tänada, et Sa tema jaoks olemas oled.

Ritsikas on täiesti valmis kolima oma perekonna juurde, ta on steriliseeritud, kiibistatud, saanud regulaarselt parasiiditõrjet ja vaktsineeritud.

Märts 2017. Ritsikas Rita on uues kodus :)