Aadu

Aadu
Nimi:Aadu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAPRA AADU PALVE:

Hei-hei, head inimesed! Ma tahan elada! Polegi ju rohkem vaja, kui kaks pisikest insuliinisüsti päevas – ja neid mina üldse ei karda. Miks siis Sina peaksid?
Mõni aeg tagasi avastati mul suhkurtõbi. Ja-jaa, ka loomad põevad diabeeti, aga meie jaoks on see tõsine probleem, sest me ei saa ise ennast süstida. Sellepärast ma nii väga vajan oma inimest, kes aitaks mind selle tillukese Inimene, palun aita mind! Ma olen ju selline paikiisu ja nurrumootor, ning nende tillukeste süstide eest oleksin Sulle veel tuhat korda vahvam kass ning igavesti tänulik pealekauba! Kogu oma kiisusüdame armastuse kingiksin Sulle!
Kui saate Aadut aidata ja talle kodu või hoiukodu pakkuda, täitke palun meie kiisuvõtja ankeet. Kui teil on lisaküsimusi, kirjutage tema isiklikule vabatahtlikule tatjana@pesaleidja.ee.

Varasemalt:

Brutaalne Aadu Tark, brutaalne, maskuliinne ja karismaatilise olekuga Aadu otsib kindlat elukohta, kus ta saab meenutada enda seiklusrikast noorpõlve tänaval. Aadu on 6-aastane isane kass, oletatava sünnikohaga Viljandist. Vaadates tema välimust saate kohe aru, et Aadu noorpõlv ei olnud kerge. Tema kõrvaotsad näitavad ilmekalt loendamatute tänava kakluste arvu ja eluolu Viljandis ja selle lähiümbruses. Aadu enesehinnang ja suhtumine teiste liigikaslastesse tõestab, et nendest võistlustest on ta enamasti väljunud võitjana. Muidu on Aadul tervis korras, ta on lihtsalt Fiv-positiivne.

Aadu on kastreeritud, kuid see ei sega teda kassidaamide vastu huvi tundmast. Pesaleidja kassitoas on ta liider ja domineerib teiste isaste üle. Lahkus ja sõbralikkus inimeste (eriti laste) vastu on Aadu iseloomu lahutamatu osa. Inimest juba kaugelt märgates hakkab Aadu rõõmsalt ja rahulolevalt nurruma ja hellitust oodates näitab ta kogu oma kehakeelega üles armastust. Temaga suhtlemine laeb ka teid energia ja positiivsusega. Aadu silmades särab soov leida endale väike rahulik nurgake, võimalusel diivaniga, ning et läheduses oleks toidu tagavara.

Kui Teil ei ole teisi neljajalgseid sõpru, siis äkki soojendate seda uljast võitlejat? Kui soovite tutvuda Aaduga, palun täitke ankeet. Aadu kannatamatult ootab Teid!