Aadu

Aadu
Nimi:Aadu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÜDAMETEMURDJA AADU LEIDIS PÄRIS OMA KODU! AITÄH!

Tõeliselt mõnus mõmmikupoiss Aadu otsib kodu, kus ta saaks olla ainus kuningakass. Ta armastab tähelepanu, pikki paisid, kõhu alt sügamist ja inimese lähedal magamist. 

Aadu keerab oma karismaga inimesi ümber oma käpakese ja laseb endasse lihtsalt armuda. Samuti oskab ta kasutada kratsipuud ja saab aru keeldudest. Kui ta parasjagu ei maga, siis ta mängib rõõmuga sulepulgaga, laseritäpiga või ajab taga oma saba. 

Kui sul on aga probleeme hommikul ärkamisega, on Aadu ideaalne kaaslane, sest hommikused paid ei saa lasta end oodata ja ta nõuab oma tähelepanu.

Aadul on diagnoositud diabeet, kuid juba pikka aega ei ole pidanud ta saama insuliinisüste. Seega igaks-juhuks vajab tema tervis jälgimist, et vajadusel kiiresti reageerida. Praegu on Aadu tervis täiesti korras, vaid see tore poiss on kergelt ülekaaluline ja vajab seetõttu korraliku mängimist ja dieeti.

Aadu on sündinud ilmselt aastal 2011oletatavalt Viljandis. Vaadates tema välimust saate kohe aru, et Aadu noorpõlv ei olnud kerge. Tema kõrvaotsad näitavad ilmekalt loendamatute tänava kakluste arvu ja eluolu Viljandis ja selle lähiümbruses. Aadu enesehinnang ja suhtumine teiste liigikaslastesse tõestab, et nendest võistlustest on ta enamasti väljunud võitjana. Muidu on Aadul tervis korras, ta on lihtsalt Fiv-positiivne.

Aadu on kastreeritud, kuid see ei sega teda kassidaamide vastu huvi tundmast. Pesaleidja kassitoas on ta liider ja domineerib teiste isaste üle, mistõttu sobiks ta kõige paremini üksikuks kassikeseks. Lahkus ja sõbralikkus inimeste (eriti laste) vastu on Aadu iseloomu lahutamatu osa. Inimest juba kaugelt märgates hakkab Aadu rõõmsalt ja rahulolevalt nurruma ja hellitust oodates näitab ta kogu oma kehakeelega üles armastust. Temaga suhtlemine laeb ka teid energia ja positiivsusega. Aadu silmades särab soov leida endale väike rahulik nurgake, võimalusel diivaniga, ning et läheduses oleks toidu tagavara.

Kui Teil ei ole teisi neljajalgseid sõpru, siis äkki soojendate seda uljast võitlejat? Kui soovite tutvuda Aaduga, palun täitke ankeet. Aadu kannatamatult ootab Teid! Aaduga saab uude koju kaasa kingipaki Pro Plani poolt. Praegu asub Aadu hoiukodus Tallinnas.