Agne

Agne
Nimi:Agne
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS HELLA SÜDAMEGA AGNE OTSIB ENDA KÕRVALE INIMEST, KES AITAKS TA SÜDAME LÕPLIKULT VALLA! 

 

See imeilus must-valge kassipreili on umbes 2014. aasta veebruaris sündinud Agne. Pesaleidjasse kolis Agnes 2020. aasta veebruaris Viljandi varjupaigast, sest pealinnas on ju siiski suurem võimalus inimestele silma jääda ja nii koju jõuda. Viljandi varjupaigas hakkas ta kodu otsima 2019. aasta sõbrapäeval. 

Agne on meeletult armas ja hell kassitüdruk. Ta on küll pisut arg, kuid heatahtliku paikäe eest ta ära ei jookse ning laseb ennast ilusti paitada. Agnele meeldib paikäsi tegelikult väga, kuid sadade teiste kasside keskel ei kipu ta domineerima, mistõttu ta võib huvilistele kahe silma vahele jääda: tõsiasi on siiski see, et kassitoas müüvad ennast kõige paremini kassid, kes ise inimese juurde kipuvad. Nüüd loodabki armas Agne sotsiaalmeedia jõule, sest kindlasti loeb seda teksti keegi, kes suudab Agnega samastuda. Mõni introvertsem inimene, kes tihti suurtes seltskondades hoiab tagasihoidlikku joont, kuid kelle sees on nii palju huvitavat. Meie Agne on täpselt samasugune: temas on nii-nii palju elukogemust ja huvitavat sisu, nüüd ta lihtsalt otsib oma kuulajat ja teekaaslast. Tegelikult me saame Agnest aru, 140 teise kassiga toa jagamine ongi hirmutav. Agnes on olemas täielik potentsiaal, et kodus tõeliseks sülekassiks saada - ta tõesti naudib paitamist ja armastust, mida kahejalgne talle jagab, kuid kuna kassituba külastavad igapäevaselt kümned inimesed, siis eks see olukord tema jaoks natuke hirmutav on. Me mõistame teda sada protsenti ja teeme kõik, mis meie võimuses, et imeline Agne oma südame täielikult valla julgeks päästa!

Agne elab hetkel meie varjupaiga suures toas, kuhu on võimalik läbi veebikaamera piiluda. Kliki sellele lingile ja vaata, kas leiad meie imelise Agne üles: http://animalslife.net/pesaleidja-3/ 

 

Kui just sina soovid pakkuda Agnele tõelist armastust, vajuta siinsamas nupule "Soovin seda loomakest!", täida ära meie loomasoovija ankeet ning Agne vabatahtlik kutsub su peagi Agnele külla!

 

Lisaks ei tule Agne koju tühjade käppadega: ednaga võtab ta kaasa vahva kingituse ProPlanilt!