Äikseke

Äikseke
Nimi:Äikseke
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OTSIME SOOJA JA HOOLIVAT KODU ÄIKSEKESELE

 

Imearmas kassitüdruk Äikseke kolis Pesaleidjasse 07.05.2021 ja otsib nüüd endale päriskodu. Äiksekesel on kaunis mustvalge kasukas ja jalas valged sokikesed. Äikseke on väga pisikest kasvu, justkui oleks ta alles väikene kassipoeg. Arvatavasti on Äikseke sündinud 2018. aastal, nii et kassitüdrukut ootab elus veel palju ees.

 

Kassitoas on Äikseke veidi hirmunud ja pidevalt õrnalt stressis - ilmselt tekitavad kassikese varasemad läbielamised talle veel palju ärevust, nii et mõnikord Äikseke piiksub veidi. Kassitüdruk on aga sõbralik ja laseb ennast paitada, samuti leiab ta endas piisavat rahu, et vahepeal mõni mõnus uinak teha. Soovime, et imeline Äikseke saaks endale leida turvalise ja stabiilse päriskodu, kus ennast armastatuna tunda. Kindlasti on Äikseke ükspäev paimaias, nurruv ning eriti tänulik kiisu.

 

Äikseke on kiibistatud, saanud parasiitide vastase tõrje, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning valmis koheselt oma uude koju kolima!

 

Kui sooviksid kallile Äiksekesele kodusoojust pakkuda, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida loomasoovija ankeet klikkides nupul "Soovin seda loomakest" ja siis saame juba ise Sinuga ühendust võtta.