Akira

Akira
Nimi:Akira
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kas sa oled kunagi mõelnud, et tahaksid kellegi elu muuta? Kui jah, siis siin on sinu võimalus.

Akira otsib kodu, kes tunneb, et tal oleks soovi võita reedetud kassikese usaldus. Akira on vapper kassiema. Olles ise sünnist saadik vaid kolme käpaga, suutis ta tänaval nälja, külma, autode ja rebaste kiuste elus hoida oma pojad Nilzi ja Larzi. Lisaks otsustas ta hoiukodus lapsendada ning suureks kasvatada veel ka ühe emata jäänud kassipoja, kassipoiss Hanzu, kes kõik kolm on juba oma päriskodudes. Akira on kindlasti olnud kodune kass, kuid siis millalgi Mustvee tänavatele visatud, kust püüti ta koos pojakestega kinni ühest kuurist, kuhu ta oli pojakeste kasvatamise ajaks sooja pugenud. Algul oli ta inimesega sõber. Lasi täitsa ka pai teha, kuid kolimised ja stress muutsid Akira pelglikuks... Akira usaldus tuleb välja teenida. Ta ei julge hetkel usaldada. Sest kes teab, millal inimene otsustab ta uuesti reeta. Kassitoas ta seltsib teiste kassidega, aga inimese eest hoiab varju. Suurest hirmust võib ta kõhiseda, kuid niisama ei ründa. Üks mis kindel, Akira näol on tegemist täieliku sülekassiga, kes on vaja arglikust kassist välja meelitada... Kui vaid leiduks kodu, kes annaks talle aega stressist taastuda. Sellisel juhul saaks pere endale sõbra, kes on talle truu igavesti. Ta ei ole küll väike armas kassipoeg, kuid seda rohkem oskab ta tänu tunda ja seda välja näidata.

Kui sa tunned, et sooviksid üles soojendada ühe usalduse kaotanud hinge, siis täida ära kassisoovija ankeet ja ning Akira vabatahtlkk võtab sinuga ühendust.

Akira on paari aastane, kiibitud, steriliseeritud ja saanud parasiiditõrje. Koju minnes tuleb temaga kaasa ka kingikott Royal Caninilt .

Pärisperet ootab ta kassitoas Tallinnas.