Alessia

Alessia
Nimi:Alessia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud

Pildid


Rohkem infot

Mis tunne oleks teil, kui peaksite jääma üleöö kodutuks ning kolima varjupaika?

Imekaunis 5-aastane Alessia saabus Pesaleidjasse 26. detsembril 2020. Alessial oli au viibida VIIS aastat päriskodus. Täiesti temast olenemata põhjustel tagastati Alessia aga jõulude viimasel pühal Pesaleidja kassituppa.

Malbe Alessia ei ole pidanud kunagi elama suure hulga teiste kassidega ning selline äkiline muutus mõjus talle äärmiselt laastavalt. Alessia jäi ta suurest stressist kiiresti haigeks ning viibis mõnda aega kliinikus arstide silmade all. Hetkel on küll Alessia tagasi kassitoas, kui ravi endiselt jätkub.Seetõttu ei otsi Alessia hetkel päriskodu vaid hoiukodu, kus rahulikult kosuda kuni päriskodu leidmiseni. 

Alessia on iseloomult rahulik kassike. Võõraste inimestega vajab Alessia esialgu siiski veidi kohanemise aega, kuid see ei tähenda, et ta oleks inimeste vastu kuidagi kuri. Alessia vajab kõigest palju armastust ning hellust. 

Alessia tulevane hoiukodu peaks suutma võimaldada talle rahulikku nurgakest. Kui sina soovid pakkuda Alessiale hoiukodu, siis palun täida ära hoiukodu sooviavaldus. Seda saad teha kui vajutad nupule "Meist" -> "Hakka hoiukoduks".