Alsu

Alsu
Nimi:Alsu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

JUMALIK JA ÕNNETOOV ALSU OOTAB PÄRIS OMA KODU

Egiptlased pidasid kasse maagilisteks olevusteks, kelle võimuses oli tuua head õnne inimestele, kes neile kodu pakkusid. Selleks, et kassidele austust avaldada, ehiti kasse vääriskivide ja kullaga ning neile pakuti lausa kuninglikke maiustusi. Kui kass suri, siis ta mumifitseeriti – taoline riitus sai üldiselt osaks vaid rikka eliidi liikmetele.

Alsu on üks kaunis ja graatsiline panter-kiisu, kes oma saleda kehaehitusega meenutab kunagisi Egiptuse jumalusi. Preilil on sile ja pehme, peaaegu täielikult musta värvi kasukas. Ainult kurgu all on pisike valge täpp. Alsu silmad on säravad, merevaigukarva kollased ja alati uudishimulikud.

Alsu sündis umbes 2018. aastal, Pesaleidjasse jõudis see kuninglik panter käesoleval aastal 12. märtsil Jõelähtmelt.

Inimestega pole Alsu veel 100% sõber, väike ettevaatus peab nende hiiglastega suhtlemisel säilima ning umbes meeter vahet eelistab Alsu hoida. Aga siiski, kui aupaklikult läheneda või head maiust pakkuda, lubab Alsu Sul hea meelega oma siidpehmet kasukat paitada. Seega võib julgelt arvata, et Alsust saab omas kodus ja omadele inimestele väga vahva seltsiline. Selleks tuleb talle vaid austust avaldada. Kullast ja vääriskividest Alsu ei hooli, kuid austus hea konservi, mängu ja hellistuste näol laseksid Alsul kindlasti särada ja oma perele õnne tuua.

Oma loomuselt on Alsu pigem uudishimulik ja julge, oma väärtust tunnetav kassipreili. Küüsi ja hambaid ta inimeste peale ei kuluta, pigem liugleb hääletult kaugemale, kui miski hirmutab. Teiste kassidega saab Alsu kenasti läbi.