Amore

Amore
Nimi:Amore
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AMORE MIO!

Amore on armas kiisutüdruk, hella iseloomu ja kauni kasukaga. Kassituppa jõudis ta 22. novembril 2019 Pärnu varjupaigast, et ikka pealinnas kiiremini kodu leida. Sündinud on preili 2016. a oktoobris.

Amore on väga iseäraliku välimusega - ta kael, saba ja käpakesed on lühikesed ning keha katab hästi tihe karv, mistõttu näeb kiisutüdruk välja kui pallike. Ka hingelt on Amore paras pall - põrkepall. Sellest annab märku ta mängimisviis, kus mänguasju taga ajades kiisu aina kargleb ning mänguasju õhku loobib. Selline mängimisviis on tema jaoks ideaalne, sest inimest ta veel kardab ning seetõttu ei julge end inimese lähedal täiesti vabalt tunda.

Vaatamata sellele, et inimene tundub veel natuke hirmus, armastab Amore üle kõige paisid. Kui kiisu on enda jaoks turvalises kohas (tavapäraselt pesas), saab talle kenasti pai teha. Paitamise ajal läheb Amore väga ärevile ja hakkab ringi püherdama. Iseloomulikuks on saanud allavaatava koera joogapoos, mida kiisuke pidevalt sisse võtab - ikka selleks, et kõik paremad kohad kratsitud saaksid.

Amore on uudishimulik ja rõõmsameelne kiisu. Uus kodu peaks Amorele natuke aega andma, et ta inimestega täiesti ära harjuks, aga arvestades kiisutüdruku paiarmastust, ei saa ta lihtsalt ilma inimeseta täisväärtuslikku kassielu nautida. Oma liigikaaslaste vastu tunneb Amore aga suurt huvi.

Tutvu ka hoiukodu Instagramiga, kus näed Amoret tegutsemas -> https://www.instagram.com/kiisudehoiukodu/