Andres

Andres
Nimi:Andres
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Andres saabus Paljassaare varjupaigast 03.12.18. Tulenevalt tema just mitte meeldivast tänaval elatud kogemustest on Andres veidi skeptiline veel inimeste suhtes. Seega võite talle andestada tema hetkelist halba iseloomu, nimelt võib Andres vahepeal olla väga sõjaks.  Ta ei taha, et keegi talle läheneks ega teda vaataks. Aga kui pikemat aega teda toas jälgida, piilub see armas isane poisike sulle otsa sellise ilmega, justkui tahaks küsida ''Aga miks mina pole kunagi kodusoojust ja armastust tundnud?''

Arvatavasti pole armas Andres kodus olnud, vaid elanud terve oma üürikese elu tänaval. Siiski on teda toidetud ja ta varjupaika toimetatud ning kiisupoiss mõistab inimese vajalikkust tema elus. Aga mitte seda, miks ta inimese paikätt tunda pole saanud. Andresest saab ajapikku kindlasti inimest usaldav loom, aga selleks on vaja ühte kindlalt ning julget inimest, keda Andres saaks õppida jäägitult usaldama. Kassitoa keskkond ei ole selleks kindlasti kohe piisav ning võime olla päris kindlad, et meie juures ta ilmselt kunagi ei avane päris nii palju kui seda ta saaks teha oma päris enda isiklikus kodus Ent selleks peab olema tulevane omanik väga kannatlik ning andma talle täpselt nii palju aega kui ta ise vajab.

Kui see erakordselt palju armastut ja hoolt vajav kassike teile meeldib siis vajuta siin sama lehel "soovin seda kassikest", täitke ankeet ja tulge talle külla.

Andresega koos tuleb uude koju ka ProPlani kinkepakk!