Angela

Angela
Nimi:Angela
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Angela on kaunis kolmevärviline kaunitar, kes kolis Pesaleidja kassituppa 10.05.2019. Eelnevalt elas kassikene veidi üle aasta Paljassaare varjupaigas. Kahjuks oma tagasihoidlikkuse tõttu ei suutnud Angela mitte kellelegi silma jääda. Lootuses, et äkki jääb Angela meil rohkem silma, kolis ta meie kassituppa. 

Angela puhul võib öelda, et kuigi tegu on inimeste suhtes pigem tagasihoidliku loomakesega, siis teiste loomadega on ta siiski äärmiselt suur sõbranna. Angelat võib tihti näha liikumas koos teiste kassidega või siis hoopiski magamas, teiste kasside kõrval. Seetõttu oleks Angela imeline sõbranna mõnele kodus üksinda igavlevale kassikesele. 

Kuna toas, kus Angela elab, asub hetkel 160 teist kassi, siis oleme natukene raske olukorra ees. Nimelt usume, et Angelast võiks väga vabalt saada ühel hetkel ka inimesega sotsiaalne loomakene. Kahjuks aga 160 teise kassi vahel on teda raske sotsialiseerida ning ka temal endal raske leida inimesega kontakti. Sotsialiseerimine on siiski alati parem kohas, kus puutub ta enamuse ajast  kokku samade inimestega. Seetõttu oleks hea, kui Angela ei peaks kassitoas enam väga pikka aega ootama ning saaks võimaluse paremale keskkonnale.

Kui sul on kodus üks igavlev kassike ning sa ei pea oluliseks, et uus pereliige on esialgu natukene pelglik inimeste suhtes, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest, täida ära meie loomavõtja küsimustik ja tule Angelaga tutvuma.