Annabel

Annabel
Nimi:Annabel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS ANNABEL OTSIB PÄRIS OMA INIMEST, KELLEGA KODUSOOJUST JAGADA!

Annabeli sünnipäev on 1. jaanuaril 2020. aastal. Kassituppa kolis Annabel 24. Septembril. Nüüd sooviks ta väga leida omale päris oma kodu, päris oma inimestega. Tema imeilus kasukas on külmhalli- pärlvalge mustriga. Pärast suurde kassituppa kolimist võis Annabeli näha laes olevate torude peal põõnamas ning uudishimulikult teisi ja nende toimetusi jälgimas. Kuna kiisu kassitoas ainult lae all elas, otsustati ta hoiukoju paigutada, et Annabel inimesi usaldama õpiks.

Hoiukodus olles on Annabel palju julgemaks muutunud ning on näha, et tegemist on ühe väga uudishimuliku kiisutüdrukuga, kes igasuguste mänguasjadega (ja hoiukodu teise kiisuga) tohutult mängida soovib. Pidevalt käib ta piilumas, millega kahejalgsed tegelevad, ning vahepeal lausa jälitab neid. Kuigi Annabel veel pai teha ei lase ning annab sellest sisisemisega märku, nuusutab ta väga ilusti inimeste käsi, kui need ta näo ette panna. Annabel on ka väga fotogeeniline ning mitmekülgse miimikaga kiisu. Väga tihti on võimalik ta ilme järgi öelda, mis tuju kiisutüdrukul parasjagu on. Lisaks mängimisele meeldib Annabelile aknalaual istuda ja õues toimuvat jälgida.

Tutvu ka hoiukodu Instagramiga, kus näed Annabeli tegutsemas -> https://www.instagram.com/kiisudehoiukodu/

Annabel on terve kiisutüdruk. Ta on eeskujulikult läbinud kõik vajalikud terviseprotseduurid, et miski ei suudaks teda takistada koju minemast, kui õige perekond teda endale kaaslaseks soovib. Kui Sa tunned, et just Sina soovid oma ellu maailma kõige nunnumat Annabeli, siis palun vajuta allolevale nupule "Soovin seda loomakest", loe läbi looma võtmise tingimused, täida küsimustik ning me võtame Sinuga peatselt ise ühendust!