Apollo

Apollo
Nimi:Apollo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS, KUID VEIDI TÕRE APOLLO OTSIB OMA PLANEETI, KUHU MAANDUDA!

See silmipimestavalt ilustegelane on 2016. aasta mais sündinud Apollo, kes kolis Rae vallast Pesaleidja kassituppa 2020. aasta maikuus. Apollo on lihtsalt uskumatult nunnu noormees, kelle erkoranž kasukas särab meie kassitoas nagu kõige eredam täht talvises tähistaevas. Lihtsalt vaadake teda! Tõeline staar!

Apollo pikad ja oranžid karvad lihtsalt tekitavad vastupandamatu soovi Apollot paita minna. Kui selle mõtte katkestab Apollo ähvardav sisin ruttu. Nähes inimest enda poole liikumas, surub Apollo oma keha võimalikult madalaks, ajab silmad suureks ja näitab ruttu oma hambaid. Apollo lihtsalt ei tea, et ta ei pea enam karmidel tänavatel oma heaolu ja elu eest võitlema. Küll Apollo aja jooksul mõistab, et meie oleme siin selleks, et teda armastada ning me teeme kõik, mis meie võimuses, et teda kurja maailma eest kaitsa. Meie armas tõredik!

Apollo tulevane perekond peab kindlasti kõvasti kannatust varuma. Apollo silmadest on võimalik välja lugeda kui väga ta inimesi pelgab ning tema usalduse võitmine on pikk protsess. Aga see on seda väärt! Meie aastatepikkused kogemused näitavad, et ka metsikust kassist SAAB tõelise helliku välja meelitada. Ta lihtsalt vajab aega ja armastus. Ta vajab enda kõrvale kedagi, kes ei eelda, et ta koju jõudes kohe valmis sülekass on. Apollo sobib inimesele, kes teab, et algus võib olla väga raske, kuid kes ei anna alla. Kes teeb kõik, et Apollo lõpuks maanduks planeedil Usaldus ja Armastus. Me töötame igapäevaselt selle nimel, et Apolloke lõpuks oma raskest minevikust lahti oskaks öelda ja me usume, et kuskil on inimene, kes armastab teda nii nagu meie seda teeme!

Kui just sina soovid Apollole teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Apollo vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!