Arnold

Arnold
Nimi:Arnold
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RÄNDAJA ARNOLD OTSIB OMA PESAPAIKA

Arnoldi teekond on olnud pikk. Pärit on ta Saarepaadi külast, kust ta ka leiti ja Viljandi varjupaika toimetati. Edasi viis ta tee 17.02.2021 Pesaleidjani, kuid enne kassituba veetis ka natukest aega Tartus hoiukodus. Nüüdseks on Arnold elanud Tallinnas pikemat aega, millest viimased 5 kuud hoiukodus. Seal on ta olnud FIPi ravi taastumisel ja pideva jälgimise all. Nüüd on verenäidud korras ja jääb ainult üle koju kolida

Arnold on musta värvi kass, kellel valge põu, valge täpp vuntsiks ja jalas ka valged sokid. Vanust on tal umbes 2 aastat ja näitab seda välja suure uudishimu ja mängulisusega. Pahandust teeb Arnold harva, juhtmed on terved ja kardinadki ühes tükis. Mänguajal on ülimaks lemmikuks patsikummid. Õnneks neid katki ei näri ja kaotuse korral on hoiukodul piisav varu olemas. Lisaks meeldivad ka pallikesed, hiirekesed ja torud, millest läbi joosta. Iseloomult on Arnold seltsiv, kuid seda omadel tingimustel.

Arnoldile meeldib ise inimeste juurde tulla, kui ta tunneb, et on õige aeg paisid nuruda. Samuti on poiss väga jutukas - kui tal on midagi öelda vaja, väljendab ta end piuksudes, sest väiksena ei jõudnud ta ära õppida kuidas see õige „mjäu“ käib. Kuid see on pigem üks mitmest armsast omadusest. Peale mängimist, veedab Arnold aega aknalaual peesitades ja huviga välja vaadates.

Kuna Arnold on väga sotsiaalne ja mänguhimuline, meeldiks talle kindlasti kolida koju, kus juba sõber teda ootamas. Tal on ju ikkagi vaja kedagi, kes tutvustaks talle uut kodu ja kellega kassikeeles mõtteid vahetada. Varasemalt on Arnold saanud teiste hoiukiisudega suurepäraselt hakkama ja isegi kassitoas nähti teda tihti teiste keskel. Kuid see pole kindlasti tingimuseks.

Kui soovid Arnoldiga rohkem tutvuda, vajuta all "soovin seda loomakest" ja Arnoldi hoiukodu kutsub sind juba külla <3