Ats

Ats
Nimi:Ats
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ATS

Vana mees tahab koju…

2009.aastal sündinud Ats püüti Tõrva linnast oktoobris 2019. (Vana)Härrat oli varemgi tihti näha olnud – alati oli tal kõht tühi ja ta nägi väga kõhn välja. Kinni püüda aga eelnevatel aastatel teda ei õnnestunud. Tähelepanu äratasid ka tema eriskummalised silmad, mis olid pilukil ja tundus, et ta ei näe nendest midagi. Selle viimase püüdmise ajaks oli kass aga nii vaevatud, et saime ta kätte. Ta oli täiesti pime, silmad mädaga kinni kuivanud ja ülikõhn. Ta kaalus vaid 1,9 kg – suure kondiga kassi kohta on seda ikka ääretult vähe. Lisaks olid ka kõikvõimalikud parasiidid endid talle kaaslasteks sättinud... Pärast kättesaamist tõttasime härraga arstile – vereproovid, röntgenuuringud, veresuhkru määramised, silmalau korrigeerimise operatsioon – kuna alumised silmalaud olid keerdunud sissepoole, olid silmad kogu aeg põletikulised… Lisaks avastati Atsil diabeet. Ja Ats kannatas viisakalt kõiki neid visiite ja „kiusamisi“! Hoiukodus hakkas Ats taastuma ja on nüüdseks parimas vormis! Pärast ravisid, turgutusi ja silmaoperatsiooni on Ats imehästi taastunud! Nüüdseks kaalub härra juba 7 kg! Ats on väga sõbralik nii teiste kasside kui inimesega – ta kutsub inimest enda juurde ja kõva KURR annab märku et Ats soovib pai ja lõua alt sügamist! Ja see on niiiiii mõnus, et kui paikätt tahetakse ära võtta, siis hoiab härra sellest oma suure käpaga kinni: „Ole kallis, tee veel paar paid, eks!“

Ats jumaldab väga mängimist, aga diabeedi tõttu peab ta suure osa ajast veetma puuris, et oma eritoitu saada. (Atsi süstima ei pea, sööb ravitoitu ja veidi toortoitu!) Ats on kastreeritud ja saanud parasiiditõrje. Aita sõbralik vanahärra koju!

Kui Sa arvad, et suudaksid Atsile pakkuda parimat (hoiu)kodu, siis kirjuta meile ja täida kiisuvõtja küsimustik kodulehel.
Ats oleks vägaväga tänulik!!