Augustus

Augustus
Nimi:Augustus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tuli august. Ja tuli Augustus.

Mõnes asjad siin elus tulevad, tahad või ei. Juuli sai läbi ja tuli august, seda ei muuda mitte miski. Isegi kui jätad kalendris lehe vahetamata, pole pääsu asjaolu eest, et tegelikult on augustikuu käes. Ja mis seal ikka – august võib olla väga ilus aeg.

Augustus on jälle väga ilus kassipoeg, kelle leidis üks noor naine Raplamaa külavaheteelt. Õigemini leidis Augustus tema ja hakkas lihtsalt järel käima. Muudkui kui käis sabas kuni oli selge, et nagu tuleb leppida augustiga, pole pääsu ka Augustusest. Igaks juhuks küsis naine külaelanikelt, ega kellelgi ole üks pisike hallikirju kassipoeg puudu, aga ei võtnud keegi loomakest omaks. Nii sattus pisipõnn Pesaleidja hoiukodusse.

Augustuse kohta lihtsalt ei saa muud öelda kui NII NUNNU!

Ta on umbes 2-kuune kassipoiss. Väga sõbralik ja sotsiaalne, ei karda inimesi, ei karda teisi loomi. Mängib, mürab, luurab pererahva merisiga (merisiga on kassidele hitt, võib hoiukodu kinnitada). Vahel teeb pättust, aga mõistab sõna „Ei!“ tähendust küll, kui piisavalt konkreetselt ja järjekindlalt öelda. Ja siis vajub keset mängu jalapealt pikali ning magab sügavat lapseund.

Sööb, joob, käib kastis. Nurr läheb tööle iga kord, kui sülle tõsta. Võttis eeskujulikult sisse ussirohu ja laseb üsna leplikult silmast rähma võtta. Koju läheb kiibi, passi ja väikese kinkekotiga. Võib-olla tahab oma mängujänest ka kaasa võtta, sellega on tore mürada.

Kas tead kedagi, kes otsib endale ilusat hallitriibulist kassi? Sest ka august saab ükskord mööda, saabub sügis ja siis juba talv. Siis oleks ju mõnus võtta sülle soe triibuline nurruv kass ja koos uut suve oodata. 

Selleks täida kassivõtja ankeet ja hoiukodu võtab Sinuga ise ühendust.

Lisaks on Proplan pannud Augustusele kaasa ka pisikese kinkepaki :)