Baba

Baba
Nimi:Baba
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUHE SELL BABA OOTAB KULDSETE PAIKÄTEGA INIMEST, KES ARMASTAB PAITAMIST!

 

See imeilus kuuekilone mehemürakas on Baba. 2014. aastal sündinud Babat katavad imeilusad triibud, loodus on tema käpakestele teinud imearmsad valged sokid ja no vaadake vaid tema silmi! Lausa imelised! 

Baba kolis Paljassaare varjupaigast Pesaleidja kassituppa 2019. aasta oktoobris, kuid oma kodu on ta oodanud juba sama aasta algusest.

Baba on tõeline imeline muutuja. Kui ta oktoobris meie hoolealuseks tuli, oli tegemist väga metsiku kassiga, kellele tervisekontrolle tehes pidi kandma pakse keevituskindaid, et ta vabatahtlikku katki ei tõmbaks. Kuid Baba muutus, Baba on ehe näide sellest, mis armastus ja hool kassiga teeb. Baba ei ole enam kuri või metsik, vastupidi! Baba armastab kui teda paitatakse ja temaga räägitakse. Mina, Baba vabatahtlik, istun vahel Baba kõrval mitukümmend minuteid ja lihtsalt paitan teda ja räägin temaga. Samal ajal vaatab Baba mulle oma imeliste silmadega otsa ja justkui mõistab kõike, mida ma talle räägin. Ta on lausa imeline kaaslane. 

Baba sobib kindlasti elama perekonda, kus on rahulik. Kuigi Baba enam inimest ei pelga, siis on siiski aru saada, et suuri ja lärmakaid inimmasse ta veel pelgab. Teiste kassidega Baba ei kakle, kuid on näha, et suur toakaaslaste arv ajab teda stressi. Oma unistuste kodus on Babal perekond, kes ei pelga seda, et Baba vajab alguses natuke aega, kuid ta lubab, et armastuse ja pikkade paidega on võimalik temast korralik kaisukass luua. 

Samuti ei tule Baba koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!

Kui just sina soovid Baba imelisi vöödikesi lõputult paitada, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja tule Babale külla!