Bandyt

Bandyt
Nimi:Bandyt
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Bandyt kolis oma koju koos õekese Bertyliga 31.07.2020 :)

ULAKAS BANDYT OTSIB PÄTTUSEKAASLAST!

Bandyt on üks eriti vahva noor kassipoiss, kes veedaks oma päevad kõige parema meelega mängides ja ringi joostes. Kui ta saaks oma ideaalset kodu kirjeldada, oleks selles kindlasti palju palle taga ajamiseks, üks rõõmus inimene sulepulga teises otsas ja võibolla isegi laest rippuv nöör, millele Bandyt saaks korralikult tuule alla teha!
Olgem aus, ega Bandyti enda inimene ei peagi juba enne rõõmus olema, vaid niivõrd vahva kassiga koos elamine teeks igaühe elu tunduvalt paremaks ja tooks naeru näole! Niivõrd säravate silmadega tegelane oleks nagu väike päikesepaiste isegi Eesti sopastel talveõhtutel.
Pesaleidja kollektiivsest kogemusest lähtudes võime julgelt öelda, et kui kassil on mängukaaslane, palle ja korralik kratsipuu - siis ega nad pahandust tegema ei kipugi ja saab kogu kassimängu võlu nautida nii, et isegi lillepotid aknalauale püsti jäävad.

Ega Bandyt tegelikult eriti inimese mõistes pättust ei teegi, kuid teiste kassidega kipub ta küll vähe ulakas olema ja neid kiusama. Ja tema praeguses hoiukodus on igas nurgas mõni aeglasem karvane sell end just mugavalt küürima asunud või tukkuma jäänud.
Bandytil on tegelikult juba olemas parim sõber - tema õde Bertyl, kes on väga tasakaalukas ja rahuliku loomuga kassipreili. Leidmisest saadik on nad täiesti lahutamatud kaaslased olnud, nii et võimalusel eelistaksime leida neile ühise uue hoiukodu või lausa päriskodu.
Kahjuks esimesed kokkupuuted inimestega Tõrvas tegid nad mõlemad võõraste suhtes umbusklikuks, kuid sulepulgad, veerevad pallid ja konservipurk aitaks kindlasti kassinoorukite säravad silmad kiirelt diivani alt välja meelitada. 

Noorukesed kassid leiti Tõrvast 2019.a septembris. Bandyt on sündinud 2019.a mais. Bandyt ja Bertyl on hetkel väga kogenud aga natuke ülekoormatud hoiukodus Tõrvas. Sealne perenaine oskab uuele perele väga palju kasulikke nõuandeid kaasa anda.

 

Kui Sa tunned, et kiisuke kuulub Sinu perre, siis täida palun, kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!