Basileus

Basileus
Nimi:Basileus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BASILEUS TEAB KÕIKE NUNNUTAMISEST! AGA SINA?

Basileus on armas ja sõbralik kassihärra parimates aastates! Tema lemmiktegevuseks on uute nunnude pooside võtmine. Ja sellesse ta suhtub väga tõsiselt! Eriti hästi õnnestuvad tal poosid, kus ta lamab selili, käpad taeva poole. Selleks, et jagada rõõmu oma saavutustest, eelistab ta võtta need poosid inimeste kõrval, ise samal ajal kõvasti nurrudes ning vaadates inimesele otsa, otse silma sisse. Siis ta saab kohe aru, kui hästi läheks tänane katse uued nunnud poosid sisse võtta. Talle meeldib ka, kui saab pehmete patjade peal uusi asendeid proovida. Aga kõige tähtsam on ikka inimeste olemasolu… rohkem kui midagi muud, rohkem kui patjasid ta armastab inimesi.

Basileus otsib kodu, et pühendada oma õrn ning südamlik kassihingeke oma inimestele, kes ei reeda teda enam kunagi ning on valmis kinkima talle tähelepanu, armastust ning hoolt. Tal on seljataga pikk ja eriline ajalugu, millest on ta nõus (nurrudes muidugi) enda inimesele jutustama.

Basileusega saaks kohtuda hoiukodus Tallinnas, täites eelnevalt kassisoovija ankeedi.

Basileus saabus Pesaleidja hoole alla 2018.a. Tallinna Varjupaigast.

Arstide hinnangul tema vanus arvatavasti 10+. Täpsemalt, kahjuks, pole võimalik tuvastada, kuna kassid jalutavad tänavatel ilma passita ning rahakotita ;)