Bella

Bella
Nimi:Bella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

AITAME ÜHESKOOS ARGLIKEL KIISUDEL OMA PÄRISKODU LEIDA

 

Nette, Sassenach, Bella ja Martin sattusid oma praeguse hoiuperenaise juurde 2015. aastal. Kahjuks on vanatädil tervis muutumas kehvemaks ja nii suure kamba eest on tal üha raskem hoolitseda. Kuigi naine siiamaani pakub nendele kiisudele hoiukodu ja keeldub ise haiglasse minemast, on tal mure, mis saab siis, kui tervis päris kehvaks läheb. Tädi muretseb enim selle pärast, et tema üles poputatud kassikesed ei peaks olude sunnil järsku kassituppa kolima, kus stress on suur ning kohanemine raske. Praegu on aga tegu täielike sülekassidega, kes armastavad magada voodis. 

Eriti muretseb naise süda Martini pärast. Martin on augustikuus 3-aastaseks saav kassike. Martin on lahke ja väga sõbralik. Martinil on 3 käppa. Tädi arvab, et suure tõenäosusega on kellegi kurja inimese käsi mängus olnud, et see üks käpp tal puudu on. Hoiuperenaise juurde sattus Martin kolmekäpalisena umbes 3 kuu vanusena koos oma emme Bellaga. Martin aga ei pööra mingitki tähelepanu oma käpa puudumisele ja naudib kassielu. Ta kõnnib küll veidi vaevaliselt, aga mänguhoos võib teha võimsaid hüppeid.

Bella on umbes 4-aastane must-valge kassipreili ja Martini ema. Tema kohta me teame, et ta hulkus peenradel ja kõik ajasid teda minema. Nii ta jõudiski tädi hoiukoju koos pisipoisi Martiniga.

Sassenach (Shipa) on umbes 3-aastane kolmevärviline steriliseeritud kass. Alguses oli ta on nii palju susisenud, et naine pani talle vene nime Shipa (eesti keeles Susiseja). Varsti aga tuli aeg muuta nimi Sheebaks, sest susinast pole enam midagi alles. Talle meeldib magada soojas padja peal ja tekkide all. Inimeste suhtes ta on väga ettevaatlik, kuid usaldab oma perenaist. Veel meeldib Shipale väga mängida teiste kassidega. Kõige parem oleks Shipal kolida maakoju, kus tal oleks oma aed ja võimalus seal ringi jalutada ja hiirte peale susiseda. 

Nette (Liisa) on kilpkonna Sassenachi õde. Ta on pruun triibulise karvaga kassipreili. Mõlemad kassid sattusid ühel päeval prügikonteinerite juurde. Arvame, et keegi viskas nad sinna, sest emakassi ei olnud läheduses näha mitme päeva jooksul. Nette väga kardab võõraid inimesi ja peidab ennast turvalisse kohta. Iseloomult on ta aga väga mänguhimuline. Lapsepõlves pole ta kuigipalju mängu saanud ja nüüd öösiti meeldib talle mängida. Ta armastab inimese tähelepanu, magab tädi juures ja küsib paisid.

Äkki on võimalik, et kellelegi jäi silma keegi nendest kassidest? Või on keegi nõus pakkuma hoiukodu, et kassidel oleks peavari olemas?