Benny

Benny
Nimi:Benny
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Benny Leidis endale imetoreda kodu 03.05.2019

Imearmas kassipoiss Benny ilmus äkki ühte Sillamäe parki. Armsad triibikud olid seal koos väga õnnetud ja ei osanud kuhugi minna. Kodukassid, seda kindlasti, sõbralikud, inimesi nad ei kartnud ja kõhnad nad ei olnud. Kuidas küll oli omanikul südant kiisud sellisesse olukorda jätta? Hollyl oli nii suur kõht ja ta hingas raskesti, nii et ta tuli kiiresti tänavalt ära saada. Holly ronis rõõmsasti ise transpordikasti ja sõit Pesaleidjasse võis alata, kuigi hoiukodu polnud kusagilt võtta. Õnnetu ja segaduses Benny aga jooksis sõbra transpordipuurile mjäugudes järele ja ei tahtnud kuidagi maha jääda. Nii tuli ka tema pargist kaasa võtta, kuigi hoiukodu pole siiani kummalegi.

Hollyl sündisid kohe samal ööl Pesaleidja kassitoas pojad ja nüüd vajab ta väga-väga hoiukodu, kus rahulikult poegade eest hoolitseda ja et keegi ka natuke jälgiks, et Holly ilusti sööks ja poegadele piisavalt tähelepanu pööraks.

Benny vaatab seda kõike nukralt kõrvalt pealt, kõrvad lontis ja ilusad pikkad vurrud sorus.

Palun kirjuta maret@pesaleidja.ee, kui soovid armsale Bennyle kodu pakkuda või saad kiisusid kuidagi aidata. Sinu abi on väga-väga vaja!