Berry

Berry
Nimi:Berry
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

IMEARMAS BERRY ON TÄPSELT SEE IDEAALNE TRIIBIK, KES SU ELUST PUUDU ON!

 

Berry on imeilus kassipoiss, kelle sünniajaks võib pidada 2019.aasta aprilli. Berry kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta septembris Narvast.

Armas Berry on sõbralik kassipoiss, kes laseb ilusti paitada ning on inimeste osas väga leplik sell! Küll aga kipub ta toas ringi kõndides inimese eest plehku pistma, kuid kui ta mõnes pesakastis on, siis ta võtab kõik soojad paid avatud südame ja käppadega lahti ning nõuab juurdegi. Ta on tõesti üks äärmiselt soe ja armas poisiklutt, kellega on lust koos aega veeta. 

Samuti meeldivad Berryle väga teised kassid ning tüli ta kellegagi norima ei hakka. Näiteks võib tihti leida Berry mõne teise kassi kaisust. Eks see on arusaadav ka, sest Berry on enne kassituppa saabumist elanud õues koos teiste kassidega.

Võimas loodus on Berryle kinkinud äärmiselt ilusa vöödilise kasuka, mida kassipoiss uhkelt oma sõpradele demonstreerib. Kui Berry kere katavad heledamad pruunid triibud, siis esikäppade ümber on poisil väga tugevad tumedad ringid, mis on nii põnevad ja omapärased. Armsa Berry nägu kaunistavad suured silmad ja imelised vurrud: ta on lihtsalt nii-nii armas poisike!

Kui just sina soovid meie armsale Berryle kodu pakkuda, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga peagi ise ühendust.