Bobby

Bobby
Nimi:Bobby
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

UUES KODUS ALATES 06.07.2020

PISIKE TRIIBIK BOBBY ON OMA KODU OOTEL

Bobby. Sündinud 27. aprill. Poiss. Hallitriibuline. Täiesti toimiv kass. Sest mida muud ikka öelda ühe kassipoja kohta, kes sündinud hoiukodu turvalistes tingimustest ja kellel pole aimugi sellest, et maailm ei ole kasside vastu alati õiglane.

Meie tahame, et see nii jääkski. Bobby otsib päris oma kodu, kus ta võib jätkata samasugust muretut elu. Mängida. Pikutada. Aknast välja vaadata. Miks mitte ka õues käia, kui omanik tagab, et loom on elus, terve ja hoitud  - muide kassidest saab väga head matkakaaslased, kui neid varakult harjutada rihma otsas käima, oleme ise näinud.

Bobby 2 venda on juba saanud toreda pere juurde kodupakkumise, kindlasti ei tahaks, et sel päeval kui ülejäänud pesakonna kassilapsed lahkuvad, Bobby üks kurvalt maha jääks. Nii et kui Sinu elust on kindla peale puudu üks kass, kirjuta Bobbyle.

Meie hoolitseme omalt poolt selle eest, et start oleks edukas. Bobby käib juba eeskujulikult liivakastis. Kojutuleku ajaks on tal seljataga esimene kliinikuvisiit, kus kontrollime tervist ja saame isikut tõendaavad dokumendid (kiip ja pass). Ussikuuri teeme ka ära.

Bobby on valmis koju tulema niipea, kui 2 elukuud täis saab. Ehk siis 27. juunist. Pesaleidja poolt on väike kinkepakk ja hoiukodu on edaspidi hea nõuga abiks.