Bobby

Bobby
Nimi:Bobby
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUHE TRIIBIK BOBBY!

Triibikpoiss Bobby on Pesaleidja kassitoas oodanud oma võimalust 2022. aasta aprillist peale. Raasiku sugupuuga Bobby on üsna julge tegelane, kellest võiks pisikese pingutusega saada tipp-topp kaisukaru. Tema tundekasvatuses oleme nii kaugele jõudnud, et kassipoisi saab pasteedi- või maiuse hinnaga vaikselt pailainele tuunida. Ja oi kuidas Bobbyle pasteet maitseb! Veel armastab ta mängida. Ei tea, et Bobby oleks kunagi turtsunud või käpaga sähvanud. Selline asi pole tal lihtsalt kombeks.

Kassipoiss Bobby on 3 aastat vana. Teiste kasside suhtes on ta samuti sõbralik: ta on nagu see tore naabripoiss, kes on välimuselt veidi tavaline, aga hea südamega ja ikka nõus oma võileiba mängukaaslasega jagama. Bobbyl on lühikesekarvaline kasukas, jalas valged sokid, ümar pea, suured kõrvad, vahva vunts ning smaragdrohelised silmad. Ehk siis tegemist on ühe väga kassiliku kassiga. 

Bobby on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje ja kiibistatud. Anna palun Bobbyle võimalus end päris oma kodus sisse seada! Tema hea tuju ja tore selts viivad Su majapidamises kohe heaolutaseme kõrgustesse!