ASSUR

ASSUR
Nimi:ASSUR
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tere!

Mina olen Assur. Sündisin tänaval, elasime seal koos oma vendade ja õdedega kus juhtus. Omapäi oleks päris hirmus olnud, aga üks sõbralik kassionu võttis meid oma käpa alla. Ühel päeval püüti meid aga kinni ja mind vennaga viidi ühte kohta – hoiukoju! Alguses oli hirmus, aga siis hakkas mulle täitsa meeldima – siin on soe, nälga tundma ei pea ja magada saab nii, et külje all on pehme. Hoiuperenaine on sõbralik ja hoolitseb minu eest, aga teate kui raske on kedagi usaldada, kui sa ei ole mitte kunagi kedagi usaldanud! Seepärast käisin ma teda igaks juhuks ainult öösiti nuusutamas ja käpaga katsumas. Pärast 2 kuud hoiukodus otsustasin, et las hoiuperenaine siis proovib mulle pai teha, kui ta nii väga tahab, ja tuleb välja, et see on täitsa mõnus! Ma isegi nurrusin.

Aga muidu meeldib mulle venna ja hoiukodusõbraga mängida ja mängimiseks kõiksugu huvitavaid asju otsida (kui me perenaise ehtekausis sobrasime, siis saime küll pahandada). Liivakasti oskan kasutada. Söön hästi. Kassikrõbinad meeldivad mulle väga, kuid konserve ma ei armasta. Konservi asemel meeldivad mulle näiteks kodujuust ja hakkliha.

Palun täida minu kohta ankeet, kui sa mind endale tahad. Kõige rohkem meeldiks mulle koju minna koos oma venna Boreasega, sest me oleme ju koos nii harjunud, aga ma võin üksi ka tulla.
Lisaks annab ProPlan meile uude koju kaasa ka kinkepaki :)