Brenda

Brenda
Nimi:Brenda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÕBRALIK KOLMEVÄRVILINE RAPLA-NEIU OTSIB UUT KODU!
 
Brenda on sõbralik emane kassike, kes leitud Raplast, suure maantee äärest, kus ta päevi istus ühe koha peal ja otsis möödakäijatelt abi ja lohutust. Ta magas öösiti sealsamas tee ääres põõsas, päeval nurus paisid ja süüa.
 
Inimesed panid talle toitu, otsisid interneti kaudu omanikku, kuid keegi teda omaks ei ole tunnistanud. Vallavalitsuse loomade heaolu eest vastutav töötaja leidis, et kuna loom pole näljane, siis võib ta rahulikult maantee ääres olla. Muude mõtete osas me spekuleerida ei taha. Kuna inimesed, kes kiisule abi otsisid, sellise ükskõiksuse ja vastutustundetu käitumisega ei tahtnud leppida, toodi kiisuke sealt maantee servalt ikkagi 20.05.2021 hoiukodusse ära.
 
Kiisu on sõbralik, ta on saanud ussirohu, kiibitud, vaktsineeritud ja steriliseeritud. Veel paar nädalat ootab ta oma vana omanikku järgi, tingimusel, et see teda enam kunagi hulkuma ei lase.
 
Kui ootamise aeg läbi, on sõbralik Brenda avatud uutele kodupakkumistele, tingimusel, et ta jääb tubaseks kassiks.
Kord on ta elu juba päästetud ja rohkem ei ole vaja saatust proovile panna. Oma huvist palun anna teada läbi meie loomasoovija küsimustiku.