Brett

Brett
Nimi:Brett
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS BRETT OTSIB INIMEST, KELLELE OMA SÜDA AVADA!

Meie ilusa silmatorkava kasukaga Brett on sündinud aastal 2014 ning Pesaleidjasse sattus ta eelmise aasta alguses Narva varjupaigast. Südikas kassiproua on pidanud juba poolteist aastat õnnetult pealt vaatama, kuidas teised kiisud koju lähevad. Kui Brett meile oma kurbade silmadega otsa vaatab, teeme talle pai ning kinnitame, et varsti tuleb just tema inimene, kes tahab talle igavest kodusoojust pakkuda. Kuhu Bretti pere küll jääb?

Brett on iseloomult rahulik kiisu, kelle võib tavaliselt leida kassitoas kuskil pesa sügavustes magamas. Erinevalt mõnest teisest kassist, kes inimest nähes jookseb kohe pai nuruma, on tema üsna tagasihoidlik. Brett on inimeste suhtes veel pigem pelglik, kuid teiste kiisudega saab ta suurepäraselt läbi! Seega ei oleks tema jaoks üldse probleem, kui uues kodus teda mõni teine karvakera ees ootaks. Seltsis olekski segasem! Pealegi, peale pikemat mänguseanssi on ju tore ennast kellegi kõrval kerra tõmmata ning uinuda. Tihti juhtubki nii, et juba olemasolev kiisu aitab uuel pereliikmel teise ümbruskonnaga lihtsamini harjuda ning teeb kohanemise kergemaks.

Brett on steriliseeritud, vaktsineeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ning ka uhke passiomanik!

Kui sa leiad, et sina oledki see inimene, keda Brett on pikisilmi oodanud, loe läbi looma võtmise tingimused, kliki nupul "Soovin seda loomakest" ning täida loomasoovija ankeet. Seejärel võtavad Pesaleidja vabatahtlikud sinuga ühendust ning kutsuvad Brettile külla!