Brewster

Brewster
Nimi:Brewster
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS JA SALAPÄRANE BREWSTER OOTAB LOHETALTSUTAJAT, KES ÕPETAKS TALLE USALDUST NING ARMASTUST! 

 

Imeilus öökarva kassipoiss Brewster on sündinud 2018. aasta veebruaris, kes kolis kassituppa 2020. aasta aprillis Viljandi varjupaigast selleks, et suurlinnas rohkematele inimestele silma jääda ja peagi oma koju kolida.

Brewsteri puhul jääb inimestele silma tema imeilus, salapärane ja absoluutselt hüpnotiseeriv süsimust kasukas, mille sisse on kaks hõõguvat silma ära peidetud. Lisaks otsustas loodus Brewsterile pisikese vingerpussi teha ning peitis tema kaela peale paar valget karva ka ära. 

Hirmunud poisike üritab ennast võimalikult väikseks suruda ja teha kõik, mis tema võimuses, et jube kahejalgne teda ei märkaks. Brewsterile lähenedes on näha tema erkrohelistes silmades suurt hirmu. Hirmu inimese ja tema kavatsuste ees. Selleks, et ennast kaitsa näitab noormees inimesele ähvardavaid hambaid ja laseb kuuldele hirmutava sisina. Brewster ei armasta hetkel inimesi absoluutselt ning kõik kahejalgsed tekitavad temas negatiivseid tundeid, mis ajavad ta karvad turri ja sütitavad leegi ta silmades. 

Brewster vajab väga endale kodu, kus antakse talle kogu maailma rahu, armastus ja aeg, mida ta vajab selleks, et oma süda külmast ja raskest jääst välja päästa. Ta vajab inimest, keda ei heiduta teadmine, et hirmunud kassipoisist ei saa kahe nädalaga sülekass. Brewsterile tasub läheneda ettevaatlikult: teda tuleb õpetada läbi väikeste sammude, sest teadagi teevad mitmed pisikesed sammud kokku ühe suure eduloo. Meie usume, et Brewsterile on võimalik õpetada armastust ja usaldust: oma tööd tehes puutume ju igapäevaselt kokku kassidega, kes on alguses inimesi absoluutselt peljanud, kuid aastatega on nad tõelisteks sülekassideks kasvanud. Me siiralt usume, et õiges kodus saaks ka Brewster on südame lõpuks valla päästa, sest kahesaja teise kassi keskel on raske mõista, mis su ümber toimub ning keda saab usaldada. 

Selleks, et uues kodus uut elu paremini alustada, võtab Brewster endaga kaasa ka kingikoti ProPlanilt.

Kui sina tunned, et sinus on olemas missioonitunne, et Brewsterile armastust õpetada, vajuta siin samas nupule “Soovin seda loomakest!”, tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet. Seejärel võtame sinuga ise ühendust ning kutsume su Brewsterile külla.