Brigitte

Brigitte
Nimi:Brigitte
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRIGITTE - ILUS, MUST. KASSITÜDRUK LEIDIS KODU!

Kassitüdruk Brigitte jõudis Pesaleidja kassituppa 09.02.2020. Kassike on sündinud umbes 15.04.2018.

Iseloomult on Brigitte veel pelglik, kuid ta on teinud kassitoas suure arengu. Alguses ei julgenud inimeste lähedalgi olla, aga tänu oma vabatahtlikule on ta hakanud inimesi tasapisi usaldama, sest äkki tuuakse talle printsessi kombel eraldi süüa. Vabatahtliku sõnul kergitab ta lausa pead ja silmad lähevad suureks, kui toitu näeb. Ju armastus käib kõhu kaudu!

Vähese inimkontakti tõttu vajab Brigitte oma pere, kes annaks talle rahu, ruumi ning aega, et kohaneda, kuid loomulikult ikka näidates talle, kui palju armastust on inimesel tegelikult pakkuda. Olgu siis selleks kas söök, lihtsalt inimeste kohalolek või paitused ning kui ta on leidnud enesekindluse, siis muidugi hakkab ta ka tasapisi mängima! Oma sisisemisega üritab ta inimesi eemale peletada, kuid vabatahtlik teab, et see on kõigest n-ö kaitseinstinkt ning sujuvalt annab ikkagi pai.

Seega kui arvad, et oled tõeliselt väljakutseid armastav inimene ning arvad, et oled valmis pakkuma paremat elu ühele pelglikule kassile, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Brigittele külla. 

Brigittega tuleb uude koju kaasa ka Pro Planilt kinkekott!