Britta

Britta
Nimi:Britta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRITTA TAHAB KA KOJU!

Britta on äärmiselt koheva sabaga 2016.aasta jaanuaris sündinud graatsiline kassineiu. Brita kolis 27.07.2018 Pesaleidja hoiukoju. Kiisuke leiti koos oma 3 pojaga Tõrvast Riiska linnaosast. Kiisuema oli leidmise hetkel väga haige, tal oli seen ja peale selle oli ta ka ülikõhn. Kiisukese maksa ja neerunäitajad olid väga halvad ning põletikunäitaja kõrge. Kiisu kosus hoiukodus, ta sai vastavat ravi ja neerusid ning maksa toetavaid toidulisandeid. Peale 2 kuud ravi ja vitamiinikuuri kiisu tervis stabiliseerus.

Aeg hoiukodus on möödunud ja Britta on täitsa julge kassike, keda need kahejalgsed enam niimoodi ei hirmuta, et voodi alla peitu pugema peaks. Kui Brittal kõhuke tühi on siis ta tuleb vaikselt hoiukodu perenaise lähedusse ja hakkab sääri silitama, ise ainiti silma vaadates. Siis hoiukodu perenaine annab Brittale midagi maitsvat ja teeb sabakesele pai. Britta lubab ka oma peakest paitada. Teistest kiisudest ta pigem hoidab eemale, aga pikapeale on ta leppinud nende olemasoluga. Uude koju minnes vajab ta kindlasti aega kohanemiseks.

Britta on hoiukodus Tõrvas.

Kui Sa tunned, et soovid meie karvakerale kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja me võtame Sinuga ühendust!