Britta

Britta
Nimi:Britta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRITTA TAHAB KOJU!!

2016. aasta jaanuaris sündinud graatsiline kassineiu Britta kolis 27.07.2018 Pesaleidja hoiukoju.

Koos oma 3 pojaga Tõrvast leitud Britta oli leidmise hetkel väga haige – seen, väga halvad neeru- ja maksanäitajad, põletikunäidud „laes“ ja ta ise ülikõhn …

Ravi aga aitas ning pärast paari kuud noorproua tervis stabiliseerus.

Aega on möödunud ning nüüdseks on Britta juba üpris julge noor daam. Need imelikud kahejalgsed ei tundugi enam nii jubedad, et nende eest peituma peaks! Ja kui kõht tühjaks läheb, siis võtab kassipreili vaiksel sammul ette tee hoiuinimese juurde, et tolle sääri silitades ennast meelde tuletada! Ise vaatab sellele inimesele ainiti silma ja lehvitab oma imekoheva sabaga!

Kui midagi maitsvat selle julgustüki eest käes, lubab Britta oma sabale pai teha. No oma peale lubab ka pai teha, natuke kaelale ka. Aga siis kipub julgusest natuke puudu tulema ja keegi julgem trügib ka vahele…

Brittale teised kassid väga ei meeldi – ei, ta ei tülitse nendega! Ta on leppinud sellega, et temaga koos neid palju elab ja lihtsalt hoiab teistest eemale.

Kui Sa tunned, et soovid meie karvakerale kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja me võtame Sinuga ühendust!

Britta on hoiukodus Tõrvas.