Caramba

Caramba
Nimi:Caramba
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

AY, CARAMBA! 

Punane käpp välgub pesasügavusest nii kiiresti, et tutvust sobitada sooviv vabatahtlik ei jõu reageerida...Aga siin pole midagi imestada ega pahandada. Selle punase iluduse senine kogemus inimeste maailmaga on olnud kõike muud kui meeldiv.

Imekauni punase kasukaga kiisupoeg sündis 2015. aasta mais Kullamaa hooldekodus pesitsenud kassikoloonias. Üsna varsti pärast seda tähtsat sündmust otsustasid kohalikud võimud koloonia likvideerida ja, mõeldud-tehtud, kutsusid jahimehed appi. Tänu kohalikule hea südamega naisterahvale õnnestus Carambal ja ta vennal kuuli eest pääseda, aga kodu polnud ikkagi. Mõned kuud ebakindlat elu ja siis ometi leidusid inimesed, kes hoolitsesid selle eest, et kassikesed saaksid vaktsineeritud ja kastreeritud ning pääseksid pealinna ja Pesaleidjasse. 

Pesaleidja elu sobis esialgu Carambale hästi, sest tegu ei ole üldse mitte lembe sülekassiga. Caramba umbusaldab veel inimest, kuigi kõik kahejalgsete tegevused on nii paganama huvitavad. Ühel hetkel aga selgus, et Carambal on hambad väga kehvad ja peaaegu kõik neist võeti välja. Seetõttu pidi ka umbusklik härra kassitoa mugavate seinade vahelt ära kolima. Ning nii jõudis ta hoiukoju, kus ootab siiani seda õiget pere.

Caramba on omapärane kass kes vajab aega ja palju hoolitsust, et oma kestast välja tulla. Õnneks on juba palju edusamme toimunud ja igapäevaga on Caramba sõbralikum ja julgem. Kui ta leiaks selle õige kodu oleks kindlasti ka esimesed sülletulemised võimalikud!