Cathy

Cathy
Nimi:Cathy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAUNIS TRIIBULINE CATHY KASVATAS POJAD SUUREKS JA ON VALMIS OMA KOJU KOLIMA!

 

See imeilusa klassikalise triibulise kasukaga on tubli kassipreili Cathy. Cathy on sündinud umbes 2018. aasta suvel ning meie juurde kolis ta 2020. aasta mais Sillamäelt. Armas Cathy jõudis kassituppa lõpptiinena ning selleks, et armsad pojad ilusti üles saaksid kasvada, kolis Cathy koos oma beebidega hoiukottu. Tänaseks on Cathy oma pojad ilusti üles kasvatanud ja pesast välja saatnud.  Nüüd on Cathy kord päris oma koju kolida. 

Hetkel on Cathy pigem arg kassiproua. Eks seda ei saa talle ette ka heita: viimane poolaasta on tema elus ikka päris tormakas olnud, sest tänavatelt päästmine, poegade ilmaletoomine, nende kasvatamine, nendest lahkumine ning kassituppa kolimine on tõesti päris emotsiooniderohke. 

Kui inimene oma paikäega Cathy poole läheb, jookseb kassiproua võimalusel ära. Kui aga põgenemisruumi pole, surub ta oma silmad tugevasti kinni ning võtab pai hapu näoga vastu. Cathy pole metsik või agressiivne, ta lihtsalt kardab nii väga! Imearmas cathy vajab endale väga kodu, kus ta ei pea tuba jagama 140 teise kassiga ning tal on olemas enda inimene, kellele ta saab ALATI loota. Muideks, Cathyle tegelikult teised kassid meeldivad ning tihti on ta mõne teise nurriku juures, kuid 140 teist neljakäpalist on isegi lepliku kassi jaoks palju. 

Cathy on imeilus kassiproua. Ta silmad on täis meeletut (tänava)elutarkust ning tema põsed on armsalt pontsakad. Tema keha katavad i-m-e-l-i-s-e-d triibud, mis annavad justkui ülevaate tema elu keerdkäikudest. Cathy on selline kass, kes võib sulle rääkida elutarkusi ning õpetada, kuidas rasketes oludes hakkama saada. Selleks on vaja tema süda võita. Välja teenida usaldus. Ning kui lõpuks ta sulle lähedale istuma tuleb, oi, see tunne on nii imeline ja väärt seda vaeva, mida need edusammud nõuavad. 


Kui just sina soovid kodu pakkuda meie elutargale Cathyle, vajuta siinsamas nupule "Soovin seda looma" ning me kutsume su Cathyle külla! Lisaks ei tule Cathy koju tühjade käppadega: endaga võtab ta kaasa kingituse ProPlanilt!