Cedric

Cedric
Nimi:Cedric
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÕBRALIK KASSILAPS CEDRIC OTSIB OMA ISIKLIKKU KAISUTAJAT!
BRONEERITUD! Cedric on sõbralik ja mänguhimuline 5-kuune kassipoiss, kes toodi Pesaleidjasse oma kodust novembrikuu alguses, sest tema pereliikmel tekkis allergia. Nii ta meile teki sees ukse taha toodigi. Meil ei olnud südant, et teda tagasi saata ning võtsine väikse kassilapse enda hoole alla ning leidsime talle ruttu hoiukodu, sest kassitoas meil vaba ruumi napib ning sadade teiste kasside keskel oleks ta väga suurde stressi langenud.
Olles varem elanud juba pere juures, on ta inimesega tuttav ning ära ei ütle mitte ühestki paisessioonist. Lõbus kassipoiss Cedric otsib endale peremeest, kes armastab kaisutamist ning kellele meeldiks temaga mängida. Cedricule meeldib uneajaks inimese kaissu pugeda ja kõvasti nurru lüüa. Cedric on tõesti imeline kassilaps, kes väärib endale päriskodu, kus temast enam ei loobuta. Kodu, kus teda armastatakse nagu võrdväärset. Kodu, kus Cedric saab õhtul inimese kaissu minna teadmisega, et hommikul ärkab ta oma kallite inimeste juures, kes temast mitte mingi hinna eest loobuda ei kavatse. Cedric on oma lühikese elu jooksul juba ühe hülgamise üle elanud ning mitte ükski kassilaps ei peaks sellist asja üle elama.
Ta on kastreeritud ning igas muus mõttes vägagi vinks-vonks poiss. Eriti hästi sobiks talle kodu, kus oleks armastav peremees ja lapsed või isegi mõni teine omasugune, kellega mängida.
Palun anna Cedricule tema teine võimalus ja paku talle kodu, kus armsaks pereloomaks kasvada.
Kui oled Cedricust huvitatud siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik meie kodulehel http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/
ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!