Chris

Chris
Nimi:Chris
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TRIIBULINE ROHESILM CHRIS - TÕELINE KLASSIK!

2019. aasta juunis kolis Raasikult Pesaleidja kassituppa vahva triibik Chris. Kassipoisi sünniaeg jääb 2018. aasta algusesse, mis teeb temast umbes kolme aastase nooruki. Chris tundub esmapilgul täitsa tõsine mees olema, kuid tegelikkuses on tegu üsna alandliku rohesilmse kaunitariga.

Chrisile sobib väga teiste kasside seltskond, kuid inimesed tekitavad temas mõningaid pingeid. Kuna poisi lapsepõlv möödus tänaval iseenda eest seistes, siis ei oskagi ta kahejalgsetest või nende kavatsustest midagi arvata. Ta on rahulik täpselt nii kaua, kuni vabatahtlik teda püüdma läheb, et hambad üle vaadata või kõrvu uurida. „No MILLEKS see vajalik on.. ma ju kuulen, näen ja söön! Täielik eeskuju!“. Ja nii ta proovib haardest välja vingerdada ja naasta oma meeste seltskonda, kus on kõige turvalisem olla.

See aga tähendab, et Chris vajab rahulikku ja mõistvat kodu, kus imetletaks tema triipe ja hinnataks tema vaoshoitud väärikust. Tema kasuka triibulisus on lausa ajatu klassika kasside seas. Tasapisi saab Chrisist üks väga hea kodukiisu. Andke ainult talle võimalus seda tõestada.

Kui tundsid Chrisis ära oma tulevase potentsiaalse neljalagse sõbra, siis vajuta allpool "Soovin seda loomakest", tutvu meie tingimustega, täida ankeet ning tule külla!