Cosmo

Cosmo
Nimi:Cosmo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIGI PEHMIKUTE SUUR SÕBER COSMO

Cosmo on tõelise cappuccinosõbra kass, sest tema imelises kasukas on esindatud selle sametise imejoogi värvid ja pehmus. Cosmo rohekad silmad piidlevad inimest ootusärevalt, sest 4-aastasel kiisul pole veel täit julgust, et paid vastu võtta, küll aga on tal julgust mängida. Mänguhoos unustab ta end ja läheb hasarti täis, nagu näete siit videost ja siit. Sisiseja-pahandaja kass Cosmo ei ole, agressiivsust poel temas grammigi. Ta on igatepidi väga leplik ja armas ning oleme veendunud, et kassikeses on palju koduse kaisukaru alget.     

Enne Pesaleidjasse tulekut elas Cosmo Loksal ulaelu, kuid Pesaleidja kasvandikuna püüab ta alates 2022. aasta maikuust leida endale kodusemat kohta siin päikese all. Cosmot saab võluda, kuid see võtab veidi aega. Usaldus on nii suur auhind, et selle võitmine peabki olema natuke pingutust nõudev, arvaks Cosmo, kelles on potentsiaali saada kodudiivani kuningaks ja kaminavaiba krahviks. Meie ei kahtle selles, et Cosmo sugune hellik loom leebub koduses keskkonnas ja võtab peatselt üles nurru-, kurru- ja konservituurid. Arengule aitaks kaasa üks turvaline, rõõmsameelne ja lahke kodu. Seal võib isegi oodata ees teisi nurrikuid, sest Cosmo armastab karvase küünarnuki tunnet.

Cappuccino-Cosmo on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje ja kiibistatud. Kui Sa tahaksid aidata kohvikassi Cosmot, siis tea, et ta ootab Sind Pesaleidjas! Palun tutvu Pesaleidja lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!