Danita

Danita
Nimi:Danita
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAS TÕESTI POLE KEDAGI, KES TAHAKS DANITALE LÕPUTUT ARMASTUST JA USALDUST PAKKUDA? 

 

See absoluutselt imeline kassitüdruk on 2020. aasta maikuus sündinud Danita, kes kolis Pesaleidja hoole alla 2021. aasta jaanuaris.  

Danita ei tea hetkel, mida tähendab inimese usaldamine ja armastamine. Ta ei usu veel, et ta võib meid enda lähedale lasta ja me ei tee talle halba. Kui Danitale läheneda laseb ta kuuldavale ühe pisut hirmsa sisina ja proovib meid enda juurest minema hirmutada. Sellegipoolest on ta juba lühikese ajaga palju julgemaks läinud ja tuleb maiuse saamise eesmärgil ka uudistama, mis see inimene temast siis tahab. Kartus pole midagi ületamatut!

Küll aga see ei tähenda, et ta ei vääriks oma kodu või oma inimest. Nii väga väärib! Näeme ju igapäevaselt oma silmaga, kuidas ka väga arad või metsikud kassid ühel hetkel inimest usaldama hakkavad ning me ei usu, et Danita on erand, kelle südant tigimusteta armastusega võita ei saa. Jah, ta ei ole hetkel sülekass ning tema sotsialiseerumine on pikk protsess, kuid see on kõike seda aega väärt! See tunne kui su arg kass sind lõpuks usaldama hakkab on kirjeldamatu. Muidugi me teeme kõik endast oleneva, et Danita kassitoas inimestega harjutada, kuid kodu on siiski kodu. Kodusoojus, kodutunne, kodukeskkond - olen kindel, et need kolm sõna tõid paljudele ühe sooja tunde kõhtu. Nüüd on Danita kord teada saada, mida see tunne tähendab! 

Danita elab meie vabapidamistoa ning sul on võimalik temaga ka läbi veebikaamera tutvuda, selleks piilu meie live-ülekannet kassitoast siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Kui just sina soovid armsale Danitale kodu pakkuda, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga peagi ise ühendust.