Sara

Sara
Nimi:Sara
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS SARA OTSIB KODU!

Mjäu! Armas Sara otsib päris oma kodu ja pere, kus ta saaks inimesi usaldama õppida. Kodu on ta oodanud juba 2018. aasta oktoobrist ja hetkel viibib Sara hoiukodus, kus ta teeb suuri edusamme!!

Sara on 4-aastane emane kass. Ta on steriliseeritud, kiibistatud, vaktsineeritud, parasiiditõrjed tehtud. Sara võiks kindlasti sobida üksikuks kassiks, kuid kui tal õnnestuks leida õige sõber, siis ei ütleks ta ilmselt ka seltsilisest ära.

Iseloomujooned:
Ta on hästi rahulik, väga iseseisev ja veel natukene arglik. Ei ole sülekass, kuid meeldib olla inimestele lähedal ja avab ennast iga päevaga üha rohkem. Ta tuleb kiire sammuga ja saba püsti su juurde kui kutsud ja kohe kui on söögiaeg - nurrub ja on nii elevil oma kõige armsamate silmadega. Söögiisu on hea, nurrub ekstra kui kohal on ahjukana!

Sara hoiab ilusti puhtust ja kasutab liivakasti. Mängib hilisõhtuti ja varahommikuti. Talle meeldib magada inimeste läheduses.

Kui sinul on pakkuda rahu, vaikust ja kannatlikkust, sooja pesa ja tingimusteta armastust, oled sa täpselt see, keda me otsime! Sara on imeline seltsiline koju. Nähes tema edusamme algusest peale, on argliku kassi all olemas suur nurruja, kes tasapisi tuleb oma kestast välja ja avab oma tõelise õnneliku, pailembelise ja lustliku poole.

Soovi korral pakub Sara hoiukodu transporti ka teistesse linnadesse. Transpordipuur, liivakast ja mänguasjad on samuti vajadusel olemas.

 

Kui sooviksid anda Sarale armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, kikkides nupul "Soovin seda loomakest".