Ebony

Ebony
Nimi:Ebony
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kallis Ebony lahkus meie juurest! Puhka rahus, kullake!
25.07.2019

Rohesilmne Ebony ootab kedagi, kes paneks ta silmad särama!

Ebony on imeilus elegantne kiisupreili, kes kahjuks inimest veel päris ei usalda. Ta kindlasti ei ole kuri ega metsik, pigem omaette hoidev ja arglik. Tihtipeale Ebony tõmbab end ilusti kassilikult kerra ja piilub saba tagant, mida need inimesed küll teevad.

Ebony on umbes 4-5-aastane keskmist kasvu Viljandist päris kassike, kes on päris oma kodu ootanud terve oma elu. Tal ei ole kunagi olnud kedagi, kes oleks päris tema oma, või kedagi, keda täielikult usaldada. Päris oma kodus saaks ta kindlasti oma hirmust üles ja temast saaks tõeliselt truu sõber. Võimalik, et temast ei saaks kunagi päris lembelist kaisukiisut, aga nii nagu ka inimesed on erinevad, on ka kiisud erinevad. Ent kui talle vaikselt läheneda saab talle juba mõnikord ka mõne õrna pai teha ning pisikesest sulepulgamängust ta ka alati ära ei ütle.

Kui Sa tahaksid omale tõeliselt truud sõpra Ebony näol, siis ole hea, vajuta "Soovin seda loomakest" ja täida meie kiisuvõtja küsimustik ning me võtame Sinuga peagi ühendust.

Ebony on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja saanud regulaarselt parasiitide vastast tõrjet, seega igati valmis päris oma koju minema. Kiisu võtab koju kaasa ka ProPlani kinkekotikese!

Endine hoiukodu Ebonyst: Ebony on alates viimasest postitusest juba natuke veel julgemaks muutunud. Küll mitte nii julgeks, et ta tahaks pai ja jookseks su juurde, aga ta ei ole enam nii palju peidus ega susise enam. Ta käib juba poole rohkem toas ringi. Muidugi koera ta veel ei usalda, seega oleks hea, kui uues kodus koera ees ei oleks. Esimene kord, kui hakkad Ebonyle pai tegema, saab küll käpaga, aga ülejäänud aja laseb ta pai teha. Sinna juurde käib väike urin ikka, kuid mitte hammustamine ega käpaga löömine, lihtsalt urin. Siis saab sügada teda lõua alt ka ja on näha, et talle meeldib see - lükkab pea ette, ent samal ajal ikka uriseb.

Varasemalt hoiukodust: Ebony viimasest postitusest on tükk aega möödas ja selle ajaga on ta jällegi natuke julgemaks muutunud! Ta ei istu enam nii palju nurgas ja susisemine on ka vähesemaks jäänud. Ta tunneb palju rohkem huvi selle vastu, mis ümberringi toimub. Iga päevaga näitab ta, et kui aega anda, võib ta sinuga rohkem suhelda. Ebonyst ei pruugi päris süle- ja nurrukass saada, aga iial ei või teada, mis selle kassi sees peidus on. Kuigi nurrumine pole talle võõras, sest poegadele ta nurrub päris ilusti ja kõvasti. Ebony on paariaastane kiisupreili, kellel on harjumiseks vaja aega, ent tundub, et ta on valmis saama sõbraks inimesega, kes pakub talle kõige paremaid palasid. Ju ta teab, mis on hea. Varem oli Ebony pigem omaette hoidev, ent hoiukodus oma poegade juures on ta hakanud oma kestast välja tulema. Raske on ju vastu panna, kui on nii palju mänguasju igalpool.