Eedu

Eedu
Nimi:Eedu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LÄHEDUST ARMASTAV SUURIM KAISULOOM EEDU TAHAB NII VÄGA KOJU!

Eedu jõudis Pesaleidja hoiukoju 19.04.2021 Viljandi varjupaigast ning nüüdseks on jõudnud meie kassituppa. Eedu on hinnanguliselt 6-aastane poiss, kellel on eriti lahe välimus - tema üks kõrvakene on otsast veidi voltis ning lõug on tal must, justkui oleks süsi söönud. Ta on päris suur kassihärra, seega oleks ta ju ideaalne kaisukiisu!

Eedu on üks väga inimeste-lembeline kass - ta armastab pai ja sügamist üle kõige, ning kui sa Eedu jaoks sümpaatne oled, jääb ta sul järel käima. Ta lööb nurru ja sügab end su vastu, viskab end seliti ja naudib elu. Inimestest meeldivad talle kõik, nii suured kui väikesed. Kassitoas on tal parim sõber Brewster (suur must kass, kes ka Eedu piltidel on), kellega nad koguaeg koos on - nad on ka väga sarnased, ehk mõlemad on täielikud kaisupallid ja inimeste-lembelised kiisud.

Eedu tahaks väga koju. Ta on viimasel ajal veidi kõhnaks jäänud ja tahaks oma kodus kosuda, konservi süüa ja paisid nautida. Ta on tõesti maailma lahedaim kassipoiss! Tulge kassituppa oma silmaga vaatama! Eedu on saanud kõik vajalikud protseduurid ning on valmis oma koju minema.

Eedu on FIV+ kass, kuid see ei mõjuta tema igapäevaelu. Pesaleidja on alatiseks toeks ja nõu on vaid meili kaugusel. Lähemalt FIV-ist meie blogis https://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html?fbclid=IwAR0o6W375ADHS_WIQ-f3ufIAl5qyq_SdCiQZpGo1B1j94A2N9cn8-6kBpuw

Kui Eedu teile hinge puges, täitke palun meie loomasoovija küsimustik ning Eedu hooldaja võtab teiega ASAP ühendust.