Elias

Elias
Nimi:Elias
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IDEAALNE SELTSILINE JA ERILISELT ARMAS LONTKÕRV ELIAS!

See imeliselt, eriliselt armas kassipoiss on meie Elias. Elias on hinnanguliselt 5 aastat vana ning Pesaleidjas on ta olnud alates 2020. aasta märtsist, jõudes meieni Kohilast.

Eliast kohe kindlalt ei anna sassi ajada ühegi teise mustvalgega meie kassitoas, kuna ta on ainus, kellel on üks lontis kõrvake!Ta on igati armas kassike, suurte silmade ja armsa ninanöpsuga. 

Eliase iseloomu ei jõua samuti ära kiita. Ta on väga armas, seltsiv kass. Kuigi mõnikord võib uus inimene teda tagasihoidlikumaks muuta, on ta väga paimaias ja sotsiaalne. Kui tutvus tehtud, saab teda ka kenasti sülle võtta ja nunnutada. Samas ei ole ta see kass, kes järel käib pai juurde nurumas. Ta on üpriski ideaalses tasakaalus, olles väga sõbralik ja armas aga samas ka piisavalt iseseisev. 

Elias on kastreeritud, saanud korrapäraselt sise- ja välisparasiiditõrjeid, tal on kiip ning ta on vaktsineeritud.  Aga ainult kodu on puudu.. ja isiklik paikäsi. 
Tulge Eliasele Pesaleidja kassituppa külla!

Kui Elias teile hinge puges, siis palun lugege läbi meie loomavõtmise tingimused ning täitke Eliase nimele ankeet! Eliase hooldaja võtab teiega ühendust.