Ellen

Ellen
Nimi:Ellen
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kauni valge-triibulise kasuka all on peidus üks pisikene ning natukene peglik kassikene. Kuna Ellenil ei ole vanust väga palju üle aasta, siis võib aimata, et ilmselt Jõhvi tänavatel liigelnud inimesed, ei ole andnud talle eriti palju armu. Seetõttu ilmselt ei julge Ellen veel täielikult inimest usaldada.

Samas ei tasu selle pelglikuse tõttu Ellenit veel maha kanda, sest pisikeses preilis on küllaltki palju uudishimu, seetõttu ilmselt kunagi on tegu ühe väga toreda ja ustava loomakesega. Mida rohkem ning järjepidevamalt üks või kaks kindlat inimkätt Elleniga tegeleb, seda kiiremini ta sotsialiseerub.
 
Kahjuks kassitoas, kus on üle 200 kassi, ei jää vabatahtlikel alati aega selleks, et kõikide kassidega tegeleda. Seega jääb tihtipeale Ellen ilma vägagi olulisest tegelemise protsessist. Kõige parem leida Ellenile päriskodu, kus kindlad inimesed temaga igapäevaselt tegeleks ning aitaks muuta tagasihoidlikku kassi üheks tõeliselt hellaks koduseks kassiks. Kindlasti sobiks Ellen elama väga hästi ka mõne teise kassiga, sest koos on ju ikka julgem!

Kui sooviksid muuta ühe argliku kassi elu kergemaks, siis palun vajuta "Soovin seda loomakest" nuppu ning täida ära Ellenile ankeet ning tule talle kassituppa külla! 

ProPlan aitab Elleni sisseelamisele kaasa, kinkides omalt poolt pisikese kinkekoti!