Elsa

Elsa
Nimi:Elsa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Eraisikute kuulutused
Maakond:Tartu maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Elsa on väga kaunis kassidaam. Tema silmad ei ole küll sinised, aga on nii suured ja sügavad, et nendesse võib uppuda. Tema selja peal on nii võluvad tähnid-täpid, et nendest on keeruline mööda vaadata. Tema pehme kõhuke lausa kutsub paitama....siin võikski Elsa tutvustav jutt lõppeda, kuid on üks suur AGA.

Kui selle "aga" peale mõelda, tulevad külmavärinad peale. Meil on alust arvata, et Elsa oli kunagi kodukass, kuid sattus väga valesse peresse. Ainult tema ise teab, mida on ta pidanud elu jooksul läbi elama. Elsa kardab inimesest. See ei ole lihtsalt hirm, mis on paljudel endistel tänavakassidel. See on paanika. Ei tahaks detailidesse laskuda ja täpselt kirjeldada, kuidas Elsa käitus, kui sattus hoiukoju. Selle peale on väga valus mõelda. Tahaks etteruttavalt öelda, et paanikast on Elsa üle saanud. Ta usaldab kahte oma hoiuinimest, ta unustab end nendega koos voodis magama, ta tahab seltsi, ta on nõus inimesega mängima, kuid kätt ta enda kehal tunda ei taha. Mis tähendab, et Elsa ei taha paitamist, sest ikka veel mäletab, mida see inimkäsi talle teinud on :(

Elsa otsib endale sellist kodu, kus ei seata talle tingimusi ja lastakse tiksuda omas tempos. Otsib kodu, kus teda ei kiusata, ei sunnita paisid vastu võtma. Otsib kodu, kus ta saab olla tema ise, kõikide oma heade ja veadega. Kui selles kodus on üks sõbralik neljajalgne (näiteks kass), on see suureks boonuseks, sest Elsale meeldivad teised mittepealetükivad kassid. Nendega tunneb ta end julgemana ja turvaliselt. Vastu pakub Elsa puhtust (liivakastikombed on perfektsed) ja rõõmu näha, kuidas areneb ja kohaneb üks kunagi väga inimestes pettunud kass.

Elsa on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ja saanud regulaarselt ussirohtu.

Elsa elab hoiukodus Tartus.