Elsbet

Elsbet
Nimi:Elsbet
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Armas Elsbeth kerget käppa Sulle Vikerkaaremaale.

KUI SA NÄED PIMEDUSES PISUT NUKRAID SILMI, SIIS ÄRA EHMU...

"Tere,
mina olen Elsbet!

Ma olen keskmiselt kena ja ma tean, et ma olen kasutu hing siin majapidamises!
Hiiri ma püüda ei saa – mu puuris pole neid, oma laste eest ma hoolitseda ei suutnud, paid ehmatavad mind ikka veel (no tegelikult, nüüd juba hoopis vähem) ja siinsele inimesele oskan ma öelda vaid "ššššššššššš"...

Ma ei ole ilus! Ma ei ole sõbralik! Ma kardan ... Ja ma kardan paljusid asju ja veidi veel inimesi ja seda, et ma ei ole armastust väärt ja et ma ei saagi endale pärisinimest!!!!!

Aga ma luban, et ma muudan ennast! Veidi.
Mitte ehk küll ilusamaks, aga sõbralikumaks ikka!
Ja ma juba natuke muudan end kogu aeg - näiteks ei kriimustanud ma ühtegi arsti kui ma nendega kohtuma pidin!! Ja ma ei ole seda siinset imelikku kahejalgset ka kordagi löönud ehkki ta muudkui käpib mind!
Ma tõesti nii väga püüan, aga vahepeal tuleb ikka hirm tagasi ..."

Las see Elsbeti mure jääda ainult meie teada! Elsbet on tõesti häbelik, aga ilus!
Elsbet tõepoolest ei suutnud suures kolimispaanikas oma laste eest enam hoolt kanda, aga kes selles siis süüdi on? Inimesed ... Ja kolimine PIDI aset leidma, et päästa nii tema kui tittede elu.

Kahjuks aga ei läinud kõik plaanidekohaselt – Elsbet sattus sellest elumuudatusest nii suurde stressi, et lõpetas nii enese, poegade kui imekena kasutütre toitmise ja taudki oli kaasa tulnud ...

Aga nüüd on asjad teisiti!
Elsbet on kogunud nii palju julgust, et hoiuinimese peale vaid õrnalt susiseda kui too oma käe sündmatult lähedale ajab. Elsbet on niimaruvinge, et ei pilguta silmagi kui talle vett valatakse. Ja Elsbet on nii "äge mutt" ka, et pistab oma nina krõbinakaussi, kuhu parasjagu neid krõbinaid valatakse! Vot!!

Ainult natuke veel ja siis ongi juba uhke süle- ja paikass valmis!! Ja näha ning tunda on, et paid prouale meeldivad – kui susisemine korraks ununeb, siis togitakse ninaga paitavat näppu!

Täida meie Kiisusoovija küsimustik, kui Sulle meeldivad iseloomuga daamid ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust!!!

Elsbet on 2012.aastal sündinud kiisuke. Ta püüti kinni Tõrvas 30.10.2016. Hetkel elab ta hoiukodus Tõrvas.