Elvis

Elvis
Nimi:Elvis
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS ELVIS OTSIB IGAVEST PAIKÄTT!

See nunnu karvapall on Elvis, 2015. aasta novembris sündinud kiisupoiss. Elvis jõudis meie juurde kaaaugelt Narvast. Tema varasem elutee on meile teadmata, kuid kuna kiisupoiss on üüratult sõbralik ja paimaias, on alust arvata, et tal on olnud kunagi kodu. Seepärast vajab kiisuke väga kiirelt uut kodu, sest ta on kassitoas suures stressis. Kõige õudsam asi, mis varasemalt kodu omanud kassiga juhtuda võib, on varjupaika sattumine. Kiisu ei saa aru, miks ta hüljati ning miks ta nüüd sadade teiste kassidega tuba peab jagama. Palun vii Elvis kiirelt oma koju, sooja kaissu!

Armas Elvis jõudis Pesaleidjasse 20.03.2021 ning juba esimesel silmapilgul oli teada, et see kiisuke on üks parimatest kandidaatidest Sinu uueks parimaks sõbraks. Jah, kuulsid õigesti - Elvis lükkab Su praeguse parima sõbra 2. kohale! Kiisu on väga pehme, ilusa karvaga ja talle meeldivad kaisutamised ja paid! Mida veel parimalt sõbralt tahta?

Räägime siis lähemalt Elvise välimusest. Teda kaunistavad imeilusad hallid ja mustad triibud, mille vahelt võib leida ka soojemat tooni karva. Triibuline karv katab Elvist kui kilpkonna kilp - tema kõht ja sokikesed on kõik täitsa valged! Lisaks sellele jookseb tal ka valge triip nina peal - uskumuste kohaselt viitab see sellele, et kiisu on truu sõber. Mis märke on Sul universumilt veel vaja, et armas Elvis endale võtta? 

Kui Sulle jäi silma kaisupall Elvis, siis vajuta allolevale nupule "Soovin seda loomakest" ning Sinuga võetakse peatselt ühendust :)