Emerald

Emerald
Nimi:Emerald
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PALUN AITA EMERALD ENDA PÄRIS KOJU!

 

17.03.2021 kolis paimaias Emerald hoiukoju, et sealseid mõnusid nautida - kuniks ta veel oma päriskodu ootab.

See väga nägus ja tõeliselt vahva kassihärra on 2014. aastal sündinud Emerald. Emerald kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta maikuus Kose vallast. 

Emerald on üks väga-väga armas ja tore kassipoiss, kes armastab lähedust ja inimese meeletult. Igal võimalikul momendil tuleb ta inimesele kaissu, hakkab kõva häälega nurruma ja hakkab käppadega sõtkuma. Emeraldi süda on suur ning sinna mahuvad kõik, kes vähegi huvi välja näitavad. Emeraldil pole vahet, kas tähelepanu annab mõni huvitav kahejalgne või hoopis mõni neljakäpaline - tänutäheks annab ta musi kõigile! 

Lisaks ilusale hingele on loodus kinkinud talle ka uskumatult kauni välimuse! Tal on käppade otsa tõmmatut armsad valged sokid ning nina ja lõua alla on pistetud vahva valge põll, mis sobib hästi kokku tema ülimalt majesteetliku kehahoiakuga. Kui rääkida Emeraldist, siis ei saa mainimata jätta ka tema erkrohelisi silmi ja uskumatult pikkasid vurre. Oi, need vurrud on tal tõesti nii-nii vahvad! Eriti tore on siis kui ta oma peakesega sinu näo juurde tuleb ning tema vurrud su nägu õrnalt kõditavad. Emerald on tõesti kass, kes toob ka kõige vihmasemal päeval päikse välja. 

Emeraldil on kahjuks pankreatiit ja peab sööma teistest kiisudest erinevaid krõbinaid, mille tõttu on Emerald mitu mitu kuud juba väikses puuris elanud.

Kahjuks on Emeraldi-sugustele kassidele (hoiu)kodu leidmine paras pähkel ning me kardame väga, et Emerald võib liiga pikaks ajaks puuri elama jääda. Me väga-väga palume sind, armas kaasaelaja, palun jaga Emeraldi kuulutust, et ta rohkemate inimesteni jõuaks. Ehk on just mõni sinu tuttav (hoiu)kassi otsingul ning meie Emerald vajab väga oma kodukeskkonda, kus saab ennast mõnusalt sirutada ja ringi käia. 

Kui just sinu kodus ja südames on ruumi Emeraldile, siis palunvajata siin samas nupule "Soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga ise ühendust!