Emerald

Emerald
Nimi:Emerald
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAAILMA PARIM KAISUKIISU OTSIB ISIKLIKKU PESA

 

Imearmas kiisupoiss Emerald otsib isiklikku kodu, kus ta saab olla pere üks ja ainus kiisuke ning jagada oma ülevoolavat armastust kõigiga, kes talle tähelepanu osutavad. Emerald on umbes 7-aastane kass, kellel on veel kassipoja hing, aga heas mõttes. Ta on ääretult mänguhimuline kuid samas saab hästi aru, millal on aeg teha paus. Hoiukodus veedab ta iga võimaliku hetke süles magades või ringi uudistades ning oma enda saba taga ajades. Emerald on selline kiisu, kelle seltsis ei hakka mitte kunagi igav ning kes suudab ka kõige kurvema päeva täita päiksega.

 

Emeraldil kahjuks on aga pankreatiit, mille tõttu pidi enne hoiukoju jõudmist enamus ajast puuris elama, ning ta saab süüa ainult oma eritoitu, mis tema seedimist ei ärrita. Õnneks on ta väga hea isuga ning ei pirtsuta, aga kahjuks tähendab see seda, et teiste kiisudega on teda raske koos hoida, sest söötmine on liiga keeruline. Samuti tuleb kindlasti mainida, et kassipoiss on FIV positiivne (selle kohta saate uurida siit: http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html). Viimasel arstivisiidil avastati ka, et emeraldil on kalitsiviirus, mis tegelikult tähendab tema jaoks seda, et vajab aeg-ajalt antibiootikume, mis põletiku ära võtavad.

 

Emerald saab väga hästi kõikide kahejalgsetega, keda ta kohtab ning tegelikult ega need suured neljajalgsed koerad ka nii hirmsad pole, Emerald armastab kõiki samamoodi. Vahepeal kui öö otsa ei ole pai saanud, siis ta lausa jookseb kaissu, et lähedust saada. Emerald ei ole üldse kuri ning on väga vahva iseloomuga kiisuke.

 

Kui Sa sooviks mulle kodu pakkuda, siis tutvu kassi võtmise tingimustega ja täida küsimustik klikkides nupul "Soovin seda loomakest".