Emma

Emma
Nimi:Emma
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS MODELLINÄOGA EMMA OTSIB UUESTI OMA KODUPAIKA!

Emma algselt jõudis Pesaleidjasse 2021. aasta aprillis, leiti ta Eesti Elektrijaamade aladelt. Vahepeal õnn naeratas talle ja ta kolis koju kõigest neli kuud hiljem hoiukodust. Kuid 2022. aasta mai kuus teatati meile, et omaniku terviseprobleemide tõttu ei saa nad enam Emma eest hoolitseda.

Nüüd on Emma tagasi kassitoas väga paljude kasside seltis ja on kohutavas stressis. Täiesti arusaadavalt, sest ta toodi mõnusast kodust tagasi varjupaika. Eks ta ise on ka segaduses ja nüüd on ka natuke rohkem arglik. Kuid sellegipoolest saab talle natukene pai teha, kui teda mitte ehmatada ja vaikselt läheneda. Kuri kass ta kohe kindlasti pole. Emma otsib kodu, kus ta saaks olla pere ainus kiisu. Mänguasjadega meeldib aga kassikesele väga mängida!

Emma on armas väikest kasvu triibik natukese valgega, sünnipäevaks pakume 2018. aasta märtsi. Kolimist ootavale kassile kohaselt on ta vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ja on ka saanud kõik vajalikud parasiitide vastased tõrjed. Nüüd on tal ainsana puudu keegi hea inimene, kes soovib talle taas näidata mida tähendab kodu. Kuid sellise konksuga, et ta saaks lõpuks päriselt aru, mida tähendab päris oma enda igavene kodu!

Kui soovid Emmale näidata inimeste tõelist headust, vajuta nuppu „soovin seda loomakest“ ja kutsume sind ise juba õige pea külla.