Enzo

Enzo
Nimi:Enzo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KENTSAKAS SÕBER ENZO!
Kassitoa vanemal Enzol hakkab täis saama aasta Pesaleidjasse jõudmisest. See tähendab, et varsti, aprillikuus on tulemas uued valimised. Kiisu poolt eelmisel aastal meisterlikult lauale virutatud valimislause “Vanus ei vaigista nurrumootorit!” on veel vägagi aktuaalne ning eriti meeliköitev kassitoa vanema elanikkonna jaoks. On täitsa võimalik, et Enzo saab ka sel korral kokku vajalikud hääled, et juhi rollis jätkata. Kuigi Enzo on väga (tänava)tark (vaadake ta nägu!) ning ülimalt sobiv kassitoa vanemaks, siis tegelikult sooviks ta intelligentset poliitilist debatti pidada pigem oma omanikuga, kui 100 kriimusilmaga, kellele nii või naa läheb ainult korda kassikonserv või piiksuv mänguasi (nagu Julius Caesar ütles: “Leiba ja tsirkust!”). Üleüldiselt ei saa kindlalt öelda, kas ta peab kõiki teisi kasse enda ümber lihtsalt juhmiks ja ei hooli oma mainest üldse, sest ta kipub ilmselt pärast aia taha läinud vestlust teistega kähmlema.
Omamoodi härra on sündinud aastal 2014, seega on ta peaaegu et seenior. Tänavaelu kogenud kassina on ta aldis ehmuma, kui talle liialt ootamatult läheneda. Sellele vaatamata on Enzo (inimeste juuresolekul) väga rahulik ja armastab kindlas kohas magada. Lisaks – rääkides konservist, siis on Enzo alati naksti! kohal ja valmis toidu jaoks ennast mööda jalgu nühkima.
Kassikoloonias elanuna kannab Enzo kalitsiviirust, mis on väga levinud hingamisteede haigus. Haiguse mõned levinumad sümptomid on järgmised: ninaeritis, igemepõletik ja suuhaavandid. Rohkem infot https://loomakliinik.emu.ee/.../kasside-vaktsineerimine/ ja Royal Canin lehelt. Lisaks on Enzo hetkel ravil, et seenest võitu saada.
Enzo on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud parasiitide vastase tõrje. NB! Kiisuga tuleb veel lisaks kaasa meie enda vabatahtliku Liisa poolt joonistatud pilt (vt viimast fotot).
Kui soovid Enzoga tutvuma tulla, siis palun täida meie kodulehel loomasoovija küsimustik ja võtame üsna pea Sinuga ise ühendust.