Fanta

Fanta
Nimi:Fanta
Loomaliik:Koer
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Noor sõbralik FANTA kodupakkumisi ootamas!

Fanta on poolteist aastat vana tubli koerake, väga hell ja mänguhimuline tüdruk. Saab väga hästi läbi teiste koertega ja ka kassidega. Iseloomult väga sõbralik ja seltsiv, armastab inimesi, kellega on harjunud. Võõrastega on ta ettevaatlik ning tema usalduse peab enne ära teenima. Muidu meeldib Fantale väga veeta aega diivanil ja mujal inimese kõrval ja lõputult pai saada.

Asju ta ei riku (see auk diivanis esimeses videos on teise koera “töö”). Pererahva äraolekul Fanta ei haugu, laua alt inimese sööki ei nuru ning oma toitu ei valva. Õues suhtub võõrastesse koertesse sõbralikult. Samuti käib ta korralikult rihmaga ja oskab baaskäsklusi: “stop” ja “kõrval”. Koeratüdruk õpib kiiresti ja talle saab õpetada uusi trikke ja käsklusi.

Ta sobiks väga hästi teise koera seltsiliseks ning kui otsid oma koerale sõpra, siis on Fanta just ideaalne kaaslane: noor, aktiivne, mänguhimuline.

Fanta sobiks ilma väikelasteta perre pereliikmeks. Ideaalselt sobiks Fantale eramajas elamine, kuna talle meeldiks rahulikum ümbruskond. Praegu aga elab Fanta kortermajas hoiukodus ja saab hakkama ka sellega.

Kuigi foto pealt näeb Fanta suureks lambakoera moodi koeraks, tegelikkuses on ta keskmist (põlveni) kasvu (ca 45 cm) ja kaalub kõigest 17 kg. On harjunud kahe-kolme jalutuskäiguga päevas. 

Sööb kuivtoitu, konserve ning armastab koerte maiustusi.

Fanta on steriliseeritud, vaktsineerituud, kiibistatud, saab korralikult ussitõrjet ja omab passi.

Fanta asub Tallinnas ja kutsub külla lähemaks tutvumiseks!

Videolingid:

https://streamable.com/it27ct

https://streamable.com/1ygfo0

https://streamable.com/8b4a22

 
Kui oled Fantast huvitatud, siis täida Loomavõtja küsimustik ning koera hoiukodu võtab Teiega õige pea ühendust!