Fia

Fia
Nimi:Fia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEKAUNIS FIA OTSIB VÕIMALUST PÄRISKODULE!

Kui tihti olete kuulnud rõõmsat kilget ‘’Vau - TRIIIIBIK!! Kui eksootiline!’’ Ega vist ei ole? Mina vähemalt ei ole.. Või, kui päris aus olla, siis korra kirjeldas mu hea sõber mulle oma kunagist karvast pereliiget kui ‘’eksootilist Euroopa tiigrit’’. Täpsema kirjelduse peale mõistsin, et jutt käib kõige tavalisemast triibikust. Kassitoas sain sellele kinnitust, kui ta meie triipe nähes rõõmsalt mainis, et just selline tema eksootiline tiiger oligi. Teised jällegi vaatavad triibikuid ja ütlevad ‘’Issand mis kole laudakass!’’. See tõestab taaskord, et ilu on vaataja silmades. Ühtlasi ka seda, et ilu on kõikjal meie ümber, lihtsalt tuleb osata näha.

See siin on Fia. Triibik. Püüa näha nendest tavalistest triipudest kaugemale. Fia ei ole ‘’järjekordne triip’’. Fia on elusolend. Tal on süda, mis mõnes olukorras lööb väga kiiresti. Fia tunneb, samamoodi, nagu mina, Sina ja kõik teised elusolendid. Tunneb rõõmu, kurbust, üksindust, miks mitte mõnikord ka viha. Kas Sind ei ajaks vihale õelad inimesed? Julmus? Tundub ju igati mõistetav?

Fial puudub kodu. Arvatavasti pole ta kunagi tunda saanud kodusoojust ega tea, mis tähendab päris oma inimene. Hetkeseisuga ei ole tal ka ühtegi päriskodu kandidaati isegi mitte olnudki. Tulenevalt sellest, et ta ei ole saanud kunagi tunda seda tõelist kodusoojust, siis Fia on äärmiselt tagasihoidlik ning ei nõua seetõttu palju. Fia vajab kõigest rahulikku ning armastavat kodu. Fia ei vaja isegi palju tähelepanu ega ruumi. Oluline on lihtsalt, et tal lastakse rahulikult oma kassi mõtteid mõelda, täidetakse toidukaussi ja hoitakse liivakast puhtana. Vastutasuks laseb Fia ka oma tulevale inimesel olla rahulikult omaette ning nautida mõtet, et ta tegi head ning pakkus kodutule kassile päris enda kohta. 

Nüüd kui sa tead, et meil on tiiger Fia olemas, siis võiksid talle kodu pakkuda. Selleks tutvu meie tutvu loovutuse tingimustega ja täida ära loomavõtja küsimustik. Seda kõike saad teha siin samal lehel vajutades nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida ära ankeet. Peale seda võtame juba ise sinuga ühendust ja kutsume juba lähemalt Fiaga tutvuma.