Fia

Fia
Nimi:Fia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS, KULLAKALLIS FIA OOTAB PIKISILMI HUVILISI..

Tutvuge meie Fiaga - Fia on imeilus kirju-mirju triibik, kelle karvas erinevate värvide kokkulugemine võtab ikka momendi. Fia on umbes 2016. aastal sündinud kassipreili, või juba peagi proua. Vanust umbes siis 5-aasta ligi. Oma kodu on ta otsinud üle 2 aasta.. Pole ju õige, olla nii suur osa oma elust ei-kellegi-kass. Muidugi saab ta Pesaleidjast hoolitsust, armastust ning mõistetavalt ka soojust ja head kõhutäit. Aga Fia nii tahaks päris oma koju. Kahjuks pole talle keegi seda isegi kaalunud pakkuda, sest ta veel ootab oma esimest ankeeti.

Fia on väga tore kass - täpselt selline, nagu ühte keskmist kassi kirjeldaks. Rahulik, iseseisev, armastab magada. Ta ei ole veel suur inimeste sõber, kuna on arglik. Ta ei ole ilmselt inimestega kokku puutunud ega kodusoojust tundnud, seega vajaks ta veidi aega ja üks-ühele tähelepanu, et oma kestast välja tulla. Kahjuks Pesaleidja kassitoas on raske arglike kassidega jutule saada, kuna kergem on eest ära sibada kui inimesega tutvust teha. Fia aga on selles suhtes rahulik preili, et ega ta väga sibada viitsi ka. Lihtsalt ära käsi ees kohe lähene. 

Fia ei vaja palju, ning vastutasuks annab ta järjest kasvava usalduse. Kui just sinul, lugejal, on Fiale pakkuda diivaninurka, harjumisaega ja hoolivust, siis miks mitte talle külla tulla ja äkki ta ka koju viia? Selleks tutvu meie tutvu loovutuse tingimustega ja täida ära loomavõtja küsimustik. Seda kõike saad teha siin samal lehel vajutades nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida ära ankeet. Peale seda võtame juba ise sinuga ühendust ja kutsume juba lähemalt Fiaga tutvuma.