Flora

Flora
Nimi:Flora
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Uut kodu otsib imeilus kass Flora, kass on kombekas, tasane, mänguhimuline, ca 3-aastane, steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud, ussikuuritatud.

Kahjuks otsib kiisu kodu, sest ei sobi praeguse pere teiste kassidega. Flora tahab olla kodus ainuke kass! Koertega on tal klapp suurepärane ja ilmselt sobib oma tasase loomu poolest ka lastega perre.

Kahjuks aga pole tema loomus sugugi tasane, kui asi puudutab teisi kasse! Ta terroriseerib, jälitab, peksab, kakleb... Olukord pole praeguste omanike pingutustest hoolimata paremuse poole läinud, lausa vastupidi... Pere üks kassidest elab ainult aknalaua peal, julgemata süüa, liikuda ja vetsus käia, teine kass elab enamuse ajast kapi otsas, samuti julgemata liikuda. Üks kass teeb oma hädad omanike voodisse, teine voodi alla, sest hirm Flora ees on liiga hull! Maja saadab pidev urin, susin, kaklus... Kui Flora kuuleb, et teised kassid on liikvel (nt söövad või on vetsus), jookseb ta kohe kohale, et neile korralikult peksa anda! Ikka nii, et karvad lendavad ja veri taga... Selle tõttu ei julgegi enam keegi liikuda. Pere ühe kassi tervis on juba pideva stressi tõttu halvenenud. Lisaks on ta nii stressis, et ei lase endale enam isegi pai teha, sest kardab, et see on Flora!
Kurb on asja juures ka see, et Flora on nüüdseks oma inimesi kartma hakanud, sest ta pannakse eraldi tuppa kinni, kui pererahvas tööl on, see talle aga ei meeldi! Olukord pole enam ammu ühelegi kassile praeguses peres normaalne, kõik on stressis ja kurvad.

Kuigi otsus ei tule perele kergelt, tuleb antud olukorras mõelda eelkõige kassidele ja mõistuse, mitte südamega...

Seega otsib Flora maailma kõige paremat uut kodu ja seda ruttu! Kodu, kus poleks teisi kasse ja ta saaks olla ainus hiirekuningas